info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Яскравий і солодкий жовтий весільний торт

жовтий весільний тортОдин з найяскравіших кольорів на весільному торжестві – це жовтий. А все тому, що це колір сонця, тепла і позитиву. Якщо Ви вирішили зробити своє весілля “жовтим”, то життєрадісна і яскрава палітра повинна бути у всіх деталях декору торжества, в тому числі і у весільному торті.

Жовтий весільний торт і жовті відтінки в інших деталях стануть прекрасним вибором для весняних, літніх і осінніх весіль. Адже цей час яскравого, позитивного, теплого і життєрадісного настрою. І якщо Ви хочете передати свої прекрасні позитивні почуття і легку атмосферу радісного дня всім оточуючим, оформите весілля в жовтих тонах і замовте жовтий весільний торт!

Стіл, на якому буде стояти жовтий весільний торт також можна задекорувати в яскравих кольорах. Для цього не обов’язково використовувати тільки квіти. Якщо жовтий весільний торт прикрашений бутонами жовтих троянд, то такі ж пелюстки, але тільки живих троянд можна розсипати по столу. Прекрасно впишуться і освіжаючі напої в “жовте” весілля, доповнені жовтими трубочками, а також яскраві таблички з номерами столиків кожного гостя, серветки та інший декор.

І не варто побоюватися за десерт яскравого кольору. Адже жовтий весільний торт створюється з додаванням тільки природних барвників жовтого відтінку. До того ж прекрасним доповненням послужать й інші солодощі до торту – капкейки, макаруни, кейк-попси і ін. Повірте, таке поєднання перетворить Ваш святковий солодкий стіл в справжній витвір мистецтва!

Придивіться до різних поєднань жовтого і створіть яскраве весілля своєї мрії!

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ