info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Популярне оформлення торта на Новий рік

Торт на Новий рік 2022 – не просто десерт, а оригінальна прикраса для святкового вечора. Крім коржів та начинки, замовник звертає увагу на оформлення та зовнішній вигляд.

бенто торт на новый год

Новорічні торти: ідеї оформлення

Новий рік – це чарівна пора, коли навіть дорослим хочеться потрапити до казки. Тому при замовленні святкових тортів часто відштовхуються саме від самої тематики свята.

  • Зі сніжинками. Цей варіант оформлення набув популярності вже з цього року. Сніжинки можуть бути виконані з білого шоколаду, мастики, вафельного або цукрового паперу або нанесені на поверхню айсингом через трафарет.

новогодний торт со снежинками

Фото: Pinterest

  • З ялинковими іграшками. Прикраса сферами користується великою популярністю, і 2022 не стане винятком. Ці елементи можуть розташовуватися у верхній частині або біля основи десерту.

новогодний торт с елочными шариками

  • Тигрині деталі. Оскільки 2022 – це рік тигра, можна замовити десерт з прикрасою у вигляді лапок або з використанням тигрового принта.

пряники с тигровым принтом

  • Акварельне оформлення. Цей вид декору наноситься на поверхню торта при його вирівнюванні. Для цього використовується різнокольоровий крем. Його можна пофарбувати в сині та білі відтінки, що створить гарну розтяжку з плавними градієнтами.
  • Летерінг. Гарний напис із новорічною тематикою на однорідному фоні також відмінно підійде для оформлення. Він красиво виглядатиме в золотому, червоному або сріблястому виконанні.
  • Велюр. Матова бархатиста поверхня з легким градієнтом та від синього до білого буде вигідно виражати новорічний настрій. Це створить відчуття снігового кучугура, що як ніколи близько до новорічної теми.

новогодний велюровый торт бомба

Всі ці елементи будуть популярними у Новий рік. Такі торти не будуть химерними і дозволять створити додаткову прикрасу столу у тематиці урочистостей.

новогодний кекс

У яких випадках можна замовити тематичний торт

Новорічна тематика – це свято, яке святкується у всьому світі. Популярність торта на замовлення дозволяє швидко продумати завершення свята. Можна замовити торт в офіс, додому чи для зустрічі з друзями.

  • Для вечірки. Якщо планується святкування серед друзів, то тематичний десерт дозволить створити святковий настрій для всієї компанії. Його можна відразу поставити на стіл до інших закусок, якщо свято проходитиме у вигляді фуршету або красиво дістати його як фінальний штрих.

новогодние капкейки

  • На корпоратив. Святкування з колегами – це ключовий момент для підтримання чарівної атмосфери та створення дружніх стосунків у колективі. Десерти з новорічним оформленням оцінять усі без винятків. Для великої компанії можна замовити солодке з багатоярусною будовою або кілька невеликих тортів із різними начинками та декором.

Замовляючи виріб професіоналів, можна отримати десерт швидко і з доставкою безпосередньо до місця проведення урочистостей.

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ