info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Оформлення торта для чоловіка: найкращі ідеї 2022

Коли ви відповідаєте за покупку святкового торта для вечірки-сюрпризу або будь-якого іншого святкування дня народження чоловіка, вибір належить зробити з безлічі унікальних варіантів. Насамперед, підбирається підходяща начинка для торта, що співпадає зі смаками винуватця урочистості, після чого настає найскладніший етап – оформлення десерту.

Сучасні кондитери пропонують різні дизайни – від класичних до найнесподіваніших і найнезвичайніших. Підбір правильного оформлення до особи святкуючого може допомогти зробити його День народження особливим та незабутнім. Ми об’єднали найцікавіші ідеї для того, щоб спростити вибір десерту для заходу.

праздничный торт для любимого парня

Як вибрати стильний чоловічий торт

Магазинні солодощі давно втратили свою актуальність, оскільки встигли стати звичними та не здатні здивувати іменинника. Якщо раніше вибір залежав лише від смакових якостей кондитерських виробів, то тепер важлива роль належить до зовнішнього вигляду тортів. В останні роки зростає популярність випічки з поєднанням різного декору, жельованих ягід та фруктів, кремових візерунків, мастики та навіть фотодруку. При вивченні запропонованих дизайнів виробів враховуйте захоплення чоловіка або його професію.

Торт для офісного працівника

Оформлення торта для чоловіка, що працює в офісі – це не таке складне завдання, як може здатися на перший погляд. Чоловік любить свою роботу і робить все для того, щоб побудувати професійну кар’єру? Він буде захоплений кондитерським виробом, виготовленим у вигляді клавіатури комп’ютера, робочого місця та інших стильних варіантів. Декілька варіантів представлені на фото нижче.

торт для мужчины офисного работника

Торт для медика

Для представників цієї професії підійдуть кремові торти для чоловіків, прикрашені мастикою. Як дизайн для виробу можна вибрати медичну форму, серце, машину швидкої допомоги. Щоб зробити десерт ще тематичнішим, додатково для прикраси можна використовувати стетоскоп або хірургічні інструменти.

торт для мужчины медика

Фото: Pinterest

Торт для вчителя

Стильний чоловічий торт для вчителя – це найкраще вітання із Днем народження або професійним святом. Його гарантовано порадує торт із оригінальним тематичним оформленням. Можна попросити кондитера виконати з мастики стопку книг, буквар або журнал для позначок.

торт для мужчины учителя

Фото: Pinterest

Торт для бізнесмена

Діяльність бізнесменів дуже важка та відповідальна. Вони працюють з метою примноження власного капіталу. Іменинник точно залишиться задоволений, якщо отримає мастичну валізу або мішок з грошима.

торт для бизнесмена

Прикраса тортів без використання мастики

При покупці смачного десерту для святкового заходу можна вибрати гармонійне поєднання начинок, або одну – найбільш підходящу. Але далі доведеться вирішити, як прикрасити торт. Тут також варто відштовхуватися від гастрономічних уподобань. Декор може бути виконаний з марципану, айсингу, горіхів, желе, готових кондитерських продуктів, кокосової стружки або пряників з малюнками. Серед популярних варіантів:

  • щільний повітряний крем;
  • фрукти та ягоди;
  • темперований шоколад.

Отримання не тільки смачного, але й гарного десерту – це досить складне завдання, якщо не скористатися послугами спеціаліста. Для створення солодкого шедевру краще звернутися до професійного та досвідченого кондитера, завдяки якому чоловік гарантовано отримає приємні враження від свята.

Торт с шоколадным ганашем и разноцветными ягодами

Торти для чоловіка та сина

Якщо у вашій сім’ї подвійне торжество, є сенс замовити торт одразу для чоловіка та для сина. У правильно продуманому дизайні можуть поєднуватися хобі старшого та молодшого винуватця урочистості та різні начинки. Головне пам’ятати, що при виборі десерту варто враховувати насамперед уподобання іменинників.

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ