info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Весільний торт прикрашений кремом або мастикою: що вибрати

Весільний торт прикрашений кремомВесільний торт прикрашений кремом або мастикою? Вибрати покриття торта важливо ще до початку підбору його зовнішнього оздоблення, так як ці два різних покриття відрізняються абсолютно різними можливостями.

Пояснювати, що таке крем і з чого він складається, напевно, не варто – це давно всім відомо. А ось про мастиці слід сказати пару слів. Мастика створюється з цукрової пудри і її рецепт досить складний і буває найрізноманітнішим. Даний продукт може фарбуватися в самі різні кольори, він прекрасно тримає форму, тому особливо популярний як прикраса святкових тортів.

Так, що ж краще вибрати – весільний торт прикрашений кремом або мастикою? Якому продукту віддати перевагу для такого значущого і важливого торжества?

Весільні торти прикрашені кремом, як правило, створюються в світлих кольорах, так як крем погано забарвлюється. Якщо ж Вам необхідно додати до Вашого торжества фарб – варто віддати перевагу прикрасі торта мастикою. Крім того, весільний торт прикрашений кремом не витримає надто об’ємні прикраси – це максимум можуть бути трояндочки або будь-які легкі фрукти. Що стосується мастики – тут фантазія не обмежується, торти з мастикою можуть прикрашатися чим завгодно – фігурками нареченого і нареченої, тваринами, деревами, машинами, замками, водоспадами і т.д. Мастика досить міцний матеріал, який не деформується від складних і об’ємних фігурок. Замовляючи весільний торт прикрашений кремом важливо уточнювати склад крему, так як часто недобросовісні виробники здешевлюють даний продукт рослинними вершками.

Весільний торт прикрашений кремом має одне з головних переваг – його ціна буде значно нижче, ніж вартість торта прикрашеного мастикою. А все тому, що вага крему набагато легше, ніж вага мастики. Тому якщо Ви хочете отримати недорогий десерт, але з великою кількістю крему, то замовляйте весільний торт прикрашений кремом.

Мабуть, ось і все головні переваги та недоліки цих двох видів покриття. Вибір за вами!

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ