info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

10 фактів про смачний десерт «Нутелла»

bd6fd752
Напевно, немає такої людини, яка б не любила десерт «Нутелла». Це ніжна паста з горіховим смаком, що викликає непідробне захоплення. Але навіть шанувальники продукту можуть не знати, що з ним пов’язані захоплюючі факти.

Продукт був створений за старовинним рецептом з Італії

Всім знайомий десерт Nutella є якоюсь подібністю джандуйо (горіхова паста, перемішана з шоколадом). Винайшли ласощі в Турині, коли країною правив великий Наполеон. В ті часи шоколад було складно дістати, тому шоколатьє додавали в нього велику кількість фундука, яким був багатий регіон.

Секрет успіху в однієї простої добавці

Ферреро – це пекар, який займався виробництвом горіхових блоків з твердої структурою. У 1951 році його син захотів внести зміни в звичний рецепт, щоб створити ласощі з кремовою текстурою. Він провів чимало експериментів і зрозумів, що отримати бажаний результат можна, додавши до інгредієнтів пальмове масло.

Творець «Нутелли» вважався найбагатшою людиною

Цукерки під назвою Ferrero Rocher з додаванням горіхової пасти та сама «Нутелла» принесла Мікеле грандіозний успіх. Уже в 2008 році він став багатшим відомого у всьому світі Берлусконі. За все своє життя творець «Нутелли» встиг накопичити понад 26 мільярдів доларів США.

Паста не є шоколадним кремом

В італійських законах прописано, що ці ласощі є горіховою пастою. Пастою з шоколаду його назвати не можна, оскільки в складі ласощі міститься мінімальна кількість какао.

Компанії потрібно четверта частина обсягу фундука, який виготовляється в усьому світі

Кожна банку «Нутелли» містить приблизно 50 горіхів. Це справжнісінький рекорд, оскільки жодне ласощі не може похвалитися такою ж кількістю інгредієнтів.

Зловживати десертом небезпечно

У горіховою пасті міститься 70% цукру і жирних олій. Всього в двох столових ложках продукту – 200 калорій і 11 грамів жиру. Саме тому не можна зловживати ласощами, якщо ви не хочете страждати від проблем з фігурою і самопочуттям.

Існує світової день десерту

Це свято проводиться з зими 2007 року. Традиція настільки зміцнилася, що торжество було скасовано лише в 2013 році з огляду на поважних причин. Після цього свято відзначали знову щороку. Але доречно було б влаштовувати його 20 квітня, а не взимку, оскільки саме навесні світ побачив першу баночку з десертом.

Існує марка, присвячена бренду

Пошта Італії випустила унікальну марку з «Нутеллою» чотири роки тому. Цю подію приурочили до п’ятдесятирічного ювілею десерту. Баночка ласощі зображена на красивому золотистому тлі.

Ставити «Нутеллу» в холодильник не можна

У складі пасти міститься чимала кількість цукру. Ви можете зберігати десерт при кімнатній температурі до тих пір, поки термін його придатності не підійде до кінця. Якщо поставити баночку з ласощами в холодильник, воно затвердіє, тому ви не зможете намазати пасту на хліб.

Називати дітей Нутеллою заборонено законом

Три роки тому пара з Франції прийняла рішення назвати свою дочку Нутеллою. Однак в ході судових розглядів їм заборонили робити це. Паре довелося зупинити свій вибір на ім’я Елла.

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ