info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

10 фактів про смачний десерт «Нутелла»

bd6fd752
Напевно, немає такої людини, яка б не любила десерт «Нутелла». Це ніжна паста з горіховим смаком, що викликає непідробне захоплення. Але навіть шанувальники продукту можуть не знати, що з ним пов’язані захоплюючі факти.

Продукт був створений за старовинним рецептом з Італії

Всім знайомий десерт Nutella є якоюсь подібністю джандуйо (горіхова паста, перемішана з шоколадом). Винайшли ласощі в Турині, коли країною правив великий Наполеон. В ті часи шоколад було складно дістати, тому шоколатьє додавали в нього велику кількість фундука, яким був багатий регіон.

Секрет успіху в однієї простої добавці

Ферреро – це пекар, який займався виробництвом горіхових блоків з твердої структурою. У 1951 році його син захотів внести зміни в звичний рецепт, щоб створити ласощі з кремовою текстурою. Він провів чимало експериментів і зрозумів, що отримати бажаний результат можна, додавши до інгредієнтів пальмове масло.

Творець «Нутелли» вважався найбагатшою людиною

Цукерки під назвою Ferrero Rocher з додаванням горіхової пасти та сама «Нутелла» принесла Мікеле грандіозний успіх. Уже в 2008 році він став багатшим відомого у всьому світі Берлусконі. За все своє життя творець «Нутелли» встиг накопичити понад 26 мільярдів доларів США.

Паста не є шоколадним кремом

В італійських законах прописано, що ці ласощі є горіховою пастою. Пастою з шоколаду його назвати не можна, оскільки в складі ласощі міститься мінімальна кількість какао.

Компанії потрібно четверта частина обсягу фундука, який виготовляється в усьому світі

Кожна банку «Нутелли» містить приблизно 50 горіхів. Це справжнісінький рекорд, оскільки жодне ласощі не може похвалитися такою ж кількістю інгредієнтів.

Зловживати десертом небезпечно

У горіховою пасті міститься 70% цукру і жирних олій. Всього в двох столових ложках продукту – 200 калорій і 11 грамів жиру. Саме тому не можна зловживати ласощами, якщо ви не хочете страждати від проблем з фігурою і самопочуттям.

Існує світової день десерту

Це свято проводиться з зими 2007 року. Традиція настільки зміцнилася, що торжество було скасовано лише в 2013 році з огляду на поважних причин. Після цього свято відзначали знову щороку. Але доречно було б влаштовувати його 20 квітня, а не взимку, оскільки саме навесні світ побачив першу баночку з десертом.

Існує марка, присвячена бренду

Пошта Італії випустила унікальну марку з «Нутеллою» чотири роки тому. Цю подію приурочили до п’ятдесятирічного ювілею десерту. Баночка ласощі зображена на красивому золотистому тлі.

Ставити «Нутеллу» в холодильник не можна

У складі пасти міститься чимала кількість цукру. Ви можете зберігати десерт при кімнатній температурі до тих пір, поки термін його придатності не підійде до кінця. Якщо поставити баночку з ласощами в холодильник, воно затвердіє, тому ви не зможете намазати пасту на хліб.

Називати дітей Нутеллою заборонено законом

Три роки тому пара з Франції прийняла рішення назвати свою дочку Нутеллою. Однак в ході судових розглядів їм заборонили робити це. Паре довелося зупинити свій вибір на ім’я Елла.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ