info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Гендерний торт: як дізнатися стать дитини

Як дізнатися стать дитини? Рішення – замовити гендерний торт. Забавна традиція прийшла до нас з США. Кульмінаційна подія вечірки перед народженням малюка – майбутні батьки розрізають торт, за кольором начинки якого можна визначити стать дитини. Рожевий – сім’я чекає дівчинку, блакитний – скоро у пари з’явиться спадкоємець.

торт с определением пола ребенка

торт определение пола ребенка

Гендерний торт – дізнаємося стать дитини

Колір начинки гендерного торта – це відмінна риса кондитерського виробу. Кондитер приступає до роботи після отримання результатів УЗД. Поширений варіант: доктор при обстеженні не озвучує стать майбутньої дитини, а запечатує результат в конверт і віддає батькам або представнику кондитерської. При оформленні важливо правильно підібрати мастику або крем, що завадить визначити стать дитини за зовнішнім виглядом торта.

торт определение пола

Фото: Pinterest

В якості начинки можна підібрати популярні варіанти:

  • збиті вершки;
  • желе з ягід;
  • тірамісу;
  • карамель.

Гендерний торт в розрізі виглядає незвично. Можна зупинитися на одному кольорі або вибрати варіант з кількома відтінками. Головне, щоб простежувалася певна колірна приналежність. Вдалий приклад – використовувати кольоровий крем (застосовуються безпечні харчові барвники) з білими коржами.

торт на гендер вечеринку

Фото: Pinterest

торт определение пола

Фото: Pinterest

Оформлення торта

Гендерний торт фото допоможе визначитися з варіантами оформлення кондитерського виробу. Так, колір начинки залишається для батьків в таємниці, але варіанти декорування можна підібрати. Інтерес викликають тематичні елементи: пінетки, пляшечки, соски. Виконані з мастики вони підкреслюють стилістичну спрямованість. Незвичайне рішення – лелека у вигляді малюнка або тривимірної фігурки.

торт для определения пола ребенка

Фото: Pinterest

Вдалий варіант: прикраса свіжими фруктами і ягодами в комплексі з зефіром, маршмеллоу, карамеллю.

торт на определение пола

Фото: Pinterest

торт для определения пола ребенка

Фото: Pinterest

Замовити бебі шауер в Cupcake studio

Зацікавив бебі шауер гендерний торт? Звертайтеся до нас. Ми – кондитерська з талановитим і амбіційним колективом досвідчених майстрів. Пропонуємо широкий вибір кондитерських виробів на замовлення. Гарантуємо індивідуальний підхід до вибору начинок і оформлення торта. Працюємо тільки з якісними і безпечними продуктами. Є алергічні прояви? Створимо торт з урахуванням індивідуальних особливостей замовника.

Потрібен торт з доставкою? Оперативно доставимо замовлення за вказаною адресою. Працюємо по Києву і області. Вартість послуги обмовляється окремо.

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ