info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Ялинкові іграшки на десерт

Наближаються найулюбленіші для дітей і дорослих новорічні свята. І радують всіх, перш за все подарунки на новий рік. Одними з них можуть стати капкейки у вигляді ялинкових іграшок. Ці різнокольорові, з вишуканими візерунками кулі дарують справжній новорічний настрій.

Подарунки на новий рік у вигляді солодких ялинкових іграшок виглядають настільки реалістично, що їх легко можна сплутати зі справжніми кулями. Розіграйте своїх гостей, поставивши солодке частування на стіл, в той час як самі будете наряджати ялинку, щоб ті ворожили, чи не забули Ви ще один набір ялинкових прикрас. Нехай Ваші гості будуть в подиві до тих пір, доки Ви не подасте солодке частування на десерт.

Розкішні капкейки до свят можуть бути виконані в найрізноманітніших варіаціях: у вигляді символу року або ж його атрибутів, або ж у вигляді головних складових Новорічних і Різдвяних свят. Але найпопулярнішими і улюбленими є капкейки у вигляді ялинкових куль – ошатні і яскраві, і зовсім непрості в своєму виконанні.

Створити солодкі подарунки на Новий рік допоможе кондитерська майстерня “Cupcake studio” в Києві. Досвідчені майстри зможуть реалізувати незвичайне оформлення капкейків – використовуючи ті продукти, які входять в рецептуру і відмінно поєднуються між собою, створюючи гармонійний смак, а також ефектний зовнішній вигляд.

Фруктові, ягідні, ванільні або шоколадні капкейки – склад тістечок кожен вибере по своєму смаку! Такі новорічні кульки стануть відмінним самостійним презентом або доповненням до невеликого торту.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ