info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Ялинкові іграшки на десерт

Наближаються найулюбленіші для дітей і дорослих новорічні свята. І радують всіх, перш за все подарунки на новий рік. Одними з них можуть стати капкейки у вигляді ялинкових іграшок. Ці різнокольорові, з вишуканими візерунками кулі дарують справжній новорічний настрій.

Подарунки на новий рік у вигляді солодких ялинкових іграшок виглядають настільки реалістично, що їх легко можна сплутати зі справжніми кулями. Розіграйте своїх гостей, поставивши солодке частування на стіл, в той час як самі будете наряджати ялинку, щоб ті ворожили, чи не забули Ви ще один набір ялинкових прикрас. Нехай Ваші гості будуть в подиві до тих пір, доки Ви не подасте солодке частування на десерт.

Розкішні капкейки до свят можуть бути виконані в найрізноманітніших варіаціях: у вигляді символу року або ж його атрибутів, або ж у вигляді головних складових Новорічних і Різдвяних свят. Але найпопулярнішими і улюбленими є капкейки у вигляді ялинкових куль – ошатні і яскраві, і зовсім непрості в своєму виконанні.

Створити солодкі подарунки на Новий рік допоможе кондитерська майстерня “Cupcake studio” в Києві. Досвідчені майстри зможуть реалізувати незвичайне оформлення капкейків – використовуючи ті продукти, які входять в рецептуру і відмінно поєднуються між собою, створюючи гармонійний смак, а також ефектний зовнішній вигляд.

Фруктові, ягідні, ванільні або шоколадні капкейки – склад тістечок кожен вибере по своєму смаку! Такі новорічні кульки стануть відмінним самостійним презентом або доповненням до невеликого торту.

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ