info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Який вибрати торт на день народження сина

торт синуКожна мама, яка народила сина, знає, що вона повинна виховати мужнього, відповідального, добру і чуйну людину, яка вміє постояти за себе і своїх жінок. Але крім відповідальних моментів важливо і балувати свого рідного чоловічка, особливо якщо це його День народження. Безумовно, в цей день іменинник отримує море подарунків, приємних слів привітань і незабутні емоції на все життя. Але головним “персонажем” на цю радісну святі повинен, безумовно, бути десерт! Торт на день народження сина Ви обов’язково повинні підготувати, так як це традиційне частування такого роду свят.

Не дивлячись на те: маленький Ваш син, в підлітковому віці або вже дорослий дядечко – в будь-якому випадку торт на день народження сина стане приємним і доречним частуванням! Іноді буває і так, що до дегустації кулінарного шедевра справа не доходить, а ось задути свічки і загадати бажання імениннику хочеться! Замовте торт на день народження сина в кондитерській майстерні “ Cupcake studio ” і отримаєте справжній кулінарний шедевр , який жоден гість не зможе обійти стороною!

Сьогодні немає необхідності витрачати свій дорогоцінний час на випічку коржів і приготування витонченого крему, за Вас все зроблять майстри вищого класу, які вкладуть у своє творіння не тільки силу і талант, а й душу, щоб десерт став справжнім витвором мистецтва. Вибрати один з варіантів Ви можете на сайті або підібрати дизайн для майбутнього тортика самостійно – наші кондитера спечуть смачний і красивий торт на день народження сина, враховуючи будь-які Ваші побажання!

[Total: 1   Average: 5/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ