info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Як прикрасити торт полуницею: 5 креативних ідей

Полуниця дуже смачна сама по собі. Однак ще краще ця ягода поєднується з тортом з 2-м причин:

  • Смак полуниці добре поєднується з шоколадом, заварним кремом, марципаном, абрикосовим джемом та іншими можливими інгредієнтами торта.
  • Полуниця зовні красиво виглядає на торті, поєднується за кольором з глазур’ю білого, коричневого, оранжевого та інших відтінків.

Клубничный торт

У цій статті ми розберемо на 5-ти прикладах, як прикрасити святковий торт полуницею:

  • «Квітка».
  • Сердечка в шоколаді
  • «Луска».
  • «Троянди».
  •  Торт-полуниця.

Квітка з полуниці

Прикраса торта полуницею в формі квітки – дуже непростий варіант в плані виконання. Вам доведеться нарізати ягоди уздовж, причому якомога тонше. Головне, щоб “пелюстки” з полуниці не були надто товстими, це виглядає неестетично. Рекомендуємо купувати великі сорти полуниці, так з однієї ягоди Ви зробите 5-6 часточок.

Тепер простіше завдання – розкласти отримані часточки. Квітка складається з декількох кіл. Вони, як матрьошки, ховаються один в одному. І кожен “коло” – менше попереднього. Почніть з зовнішнього кола, найбільшого. Викладіть часточки гострими куточками ( “верхівками”) назовні. Та не кладіть полуницю по самому краю торта. Розмістіть “пелюстки” зовнішнього кола на відстані 1-2 сантиметри від краю торта, так гарніше.

Тепер викладіть менше коло “пелюсток” всередині великого кола. Полуниця має лягати “внахлест” на шматочки зовнішнього кола. Найкраще класти шматочки в шаховому порядку, так конструкція квітки буде міцніше (див. Фото нижче).

За таким же принципом викладіть ще 2-3 кола “пелюсток”. Кожен наступне коло буде менше, тому на нього знадобиться все менше шматочків ягоди.

торт з квіткою із полуницею

Фото з інтернету

Сердечка з полуниці в шоколаді

Прикрасити торт полуницею в вигляді сердечок простіше, ніж у вигляді квітки. Наріжте ягоди навпіл, покладіть зовнішньою стороною наверх, і залийте гарячим шоколадом. Зачекайте, поки «сердечко» застигне. Тепер можете додати красиві візерунки з сиропу. Готові «сердечка» викладіть на торті по колу, або у вигляді невеликих груп. До речі, можете класти «сердечка» і навколо торта на підносі.

сердечки з полуниці

Фото з інтернету

«Луска»

У цьому варіанті торт прикрашений полуницею за принципом «луски». Наріжте великі ягоди на 3 частини, щоб вийшли маленькі «трикутники». Потім виставте їх на торті якомога щільніше один до одного. Як і в першому прикладі, кладіть шматочки по колу, від периметра торта до серцевини. Отримана маса нагадує луску екзотичної риби. Зверху для краси можете полити полуницю тонкими візерунками солодкого сиропу або глазурі.

торт з полуницею прикраса

Фото з інтернету

Полунички у вигляді троянд

Як красиво прикрасити торт полуницею, щоб гості були в шоці? Перетворіть кожну ягоду в троянду! Це найскладніший варіант. Вам знадобиться тоненьке загнуте лезо швейцарського ножа, або щось схоже. Робота має бути «хірургічна», але це того варте. Виріжте пелюстки у кожної полуниці, надягніть отримані «троянди» на шпажки. Вони будуть імітувати стебло. Потім вставте шпажки в торт в будь-якій послідовності.

троянди з полуниці на торт

Фото з інтернету

Торт у вигляді полуниці

Виріжте корж у вигляді великого «сердечка». Потім – ще кілька таких же «сердечок», але порожніх зсередини. Тобто, всередині кожного коржа Ви вирізуєте отвір у вигляді сердечка поменше.

Тепер покладіть порожнисті коржі на цілісний, як показано на фото нижче. З’єднайте коржі кремом.

Зробіть ще один корж у формі серця. Отриманий торт за формою нагадує колодязь. У порожнину всередині торта покладіть кілька свіжих полуничок, потім закрийте «колодязь» другим цільним коржем. На фото нижче показано, як прикрасити торт полуницею зсередини «колодязя».

торт у вигляді полуниці

Фото з інтернету

Отриманий «витвір мистецтва» можна залити фруктовою глазур’ю червоного кольору, домалювати зелені листочки з крему або глазурі. Потім кінчиком кухонного ножа проткніть глазур в декількох місцях. Ці дірочки імітують пори на поверхні полуниці.

Торт готовий!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ