info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Як оформити Кенді бар на Хрестини дитини

Хрестини – це особливе свято, як для малюка, так і для його батьків. Цей день відрізняється від інших тим, що відзначається він один раз і на все життя. Тому відсвяткувати його слід так, щоб він запам’ятався назавжди, увійшов в життя малюка і гостей як чарівна, чудова і урочиста подія.

Кондитерська майстерня “Cupcake studio” допоможе створити святкову чарівну атмосферу в день Хрещення Вашого малюка! Яскравим атрибутом дитячого свята стане Кенді бар ! Це солодка і красива традиція, яку ми запозичили з США. Це окремий буфетний столик з витонченими і оригінально прикрашеними і оформленими солодощами. Такий Кенді бар є не тільки солодким столом, за яким можна поласувати різними смаколиками, а й неповторним елементом декору тематичного вечора, зокрема Хрещення дитини.

кейк-попси Кенді бар на Хрещення дитини може включати найрізноманітніші складові. Це можуть бути капкейки, тобто маленькі солодкі кексики з різноманітними прикрасами, наприклад, шоколадними янголятами, як символами чистоти і святості. Капкейки можна також прикрасити різними написами, фотографіями малюка або фігурками казкових героїв. Їх можна презентувати в паперових чашечках будь-якого кольору, який найбільше підійде до кольорової гами свята. Незамінні солодощі на святах – макаруни.

Кенді бар з повітряними макарунами стане ще більш яскравим! Не обійтися і без мініатюрного, пісочного печива, що розсипається у роті! Це, здавалося б, просте частування буде оформлено як маленький витвір мистецтва. Традиційна частина Кенді бару – святковий дитячий торт! Це головний елемент святкового солодкого столу, який дозволить задовольнити запити навіть найвибагливіших гостей. З ним Ваш Кенді бар буде виглядати нарядно і розкішно.

Команда кондитерської майстерні “Cupcake studio” допоможе оформити Вам свято Хрещення дитини в кращих традиціях! Будьте впевнені, що від солодкого столу Ви отримаєте тільки позитивні емоції!

[Total: 1   Average: 5/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ