info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт з марципаном – прекрасне рішення для святкового частування

Весільний торт с марципаномДля тих, хто не знає, марципан – це їстівна суміш, яка створюється з цукру і тертого мигдалю. Свій характерний смак марципан придбав завдяки мигдалевій олії і дорогій трояндовій воді. Найякісніший марципан – це той, в якому великий вміст мигдалю. Маса для приготування марципану продається в будь-якому продуктовому магазині. Її з’єднують з цукровою пудрою, добре змішують і розгортають для створення різних прикрас. Завдяки цьому марципан стає солодким і не дає склеюватся між собою різним деталям прикраси. Якщо створюється весільний торт з марципаном , то найчастіше для більш насиченого яскравого кольору в нього додають харчові барвники.

Весільний торт з марципаном – істинний шедевр, адже дуже часто декоративні елементи такого десерту навіть складно відрізнити від справжніх. До того ж прикраси для святкового частування не обмежуються стандартними квітами, на сьогоднішній день вмілі кондитера можуть створити для Вас лебедів, голубів, і навіть фігурки нареченого і нареченої в цілій композиційній сценці. Весільний торт з марципаном може створюватися як одноярусним, так і багатоярусним. І не обов’язково найкращим варіантом є створення багатоярусного десерту. Оригінальним весільним тором стане торт у вигляді весільної капелюшка нареченої, весільного автомобіля або казкового замку. Весільний торт з марципаном – це не тільки смачні ласощі, але і оригінальна прикраса весільного столу.

Весільний торт з марципаном дає можливість втілити в життя найсміливіші фантазії кондитерів і молодят! Такий десерт вражає не тільки своїм дивовижним зовнішнім виглядом, але і тонким ніжним смаком.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ