info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт з ініціалами – неповторна класика кондитерського жанру

весільний торт з ініціаламиВесільний торт з ініціалами – це класика кондитерського жанру. А якщо такий торт буде ще прикрашений бутонами марципанових або кремових квітів, то такий десерт стане справжнім витвором мистецтва. Професіонали кондитерської майстерні “Cupcake studio” майстерно виготовляють пелюстки квітів, тому здається, що вони ось-ось ще більше розпустяться і почнуть виділяти дивовижний аромат. А ініціали нареченого і нареченої у вигляді вензелів чудово доповнюють святкову композицію, роблячи весільний торт ще більш піднесеним і презентабельним.

Останнім трендом в області прикраси святкових десертів став весільний торт з ініціалами , декорований стразами. Блискучими кондитерськими камінчиками прикрашається не тільки торт, а й букви імен молодят. Таке рішення виглядає особливо вражаюче на гламурних весіллях. Переливаються стрази створюють атмосферу якоїсь таємничості і романтичності. Таке ювелірний виріб як весільний торт з ініціалами, прикрашений стразами буде відмінно поєднуватися з сукнею нареченої в такому ж стилі.

І ще велике розмаїття варіантів весільних тортів з ініціалами запропонує Вам кондитерська майстерня “Cupcake studio”. Тут Ви не знайдете серійних тортів, кожен десерт виконується за індивідуальним замовленням спеціально для урочистого заходу окремої молодої пари.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ