info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт в стилі стиляг – оригінально, феєрично, ошатно!

весільний торт в стилі стилягБагато молодят обожнюють фільм “Стиляги” і все, що пов’язано з кінцем сорокових років минулого століття. Тому і своє торжество вони вирішують провести в цьому ретро стилі. Головним елементом будь-якого весілля, в тому числі і весілля в стилі стиляг є весільний торт. Тому дуже важливо, щоб даний десерт вписався і підкреслив це неймовірне настрій, буйство фарб і романтику вечора.

Однією з ідей оформлення весільного торта в стилі стиляг може бути торт у вигляді стопки з вініловими платівками, в центрі яких будуть розташовані фігурки танцюючих нареченого і нареченої, і обов’язково в ретро костюмах. Ще одним варіантом дизайну торта можуть бути наречений з нареченою за кермом кадиллака 1958 року чи в Ford Thunderbird. Такий оригінальний торт в стилі стиляг чудово впишеться в атмосферу свята і підніме всім присутнім настрій!

Важливо врахувати, що стиль стиляг далеко йде від всіх стандартів, класики і консервативності, тому головне, щоб весільний торт в стилі стиляг був яскравою плямою на солодкому столі, щедро политий кольоровою глазур’ю і прикрашений” стильними “аксесуарами з мастики. Тут важливо підкреслити свою індивідуальність і безпосередність.

Головне, щоб весільний торт в стилі стиляг був прикрашений яскравими і позитивними відтінками, так як це і було візиткою бунтівної молоді п’ятдесятих років. Весільний торт в стилі стиляг повинен гармоніювати з інтер’єром торжества або нарядами нареченого і нареченої, перегукуватися в певних деталях. Наприклад, весільний торт в стилі стиляг може бути в одному колірній гамі з костюмом нареченого.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ