info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт в стилі Оскар – неповторний кулінарний шедевр у голлівудському стилі

oskarВесільне свято в стилі “Оскар” як правило, проходить у вигляді церемонії нагородження з фуршетом або вечерею і численними номінаціями, першою з яких повинна бути “Краща пара року”. Нею, безумовно, стають молодята. На цьому весіллі головним символом є червона килимова доріжка. По ній проходять всі гості свята, при цьому вони повинні позувати і давати інтерв’ю як справжні зірки. Тому можна запросити справжнього журналіста, який братиме інтерв’ю у деяких запрошених.

Головне частування даного торжества – весільний торт в стилі Оскар . Його зовнішній вигляд може бути найрізноманітнішим – багатоярусний торт класичної форми, увінчаний все тим же “Оскаром”, якого можна зробити з шоколаду і облити золотий харчовою фарбою. Весільний торт в стилі Оскар також може бути у формі атрибутів кінозйомки з величезним склянкою попкорна на верхівці або зі світовими зірками, такими як Чарлі Чаплін, Майкл Джексон, Мерлін Монро, а також вітчизняними знаменитостями. Загалом, вибір дизайну такого торта величезний.

Головне, щоб весільний торт в стилі Оскар привертав до себе підвищену увагу. Він повинен запам’ятається гостям не тільки своїм витонченим смаком, але і незвичайним оформленням. Такий торт Вам допоможуть зробити справжні професіонали кондитерської майстерні “Cupcake studio”. Вони зуміють Вас здивувати неповторним кулінарним шедевром в голлівудському стилі. Майстри ретельно підходять до виготовлення святкових тортів і гарантують їх високу якість. Зовнішнє оформлення і начинка торта буде створена за Вашим індивідуальним замовленням, з урахуванням всіх Ваших побажань.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ