info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт в стилі love is – витвір мистецтва з сердечками, хлопчиками, дівчатками, голубами

Весільний торт в стилі love isВесільний торт в стилі love is – один з найбільш популярних страв на тематичних весіллях. Він може бути будь-якої форми, з різною кількістю ярусів і самими Вашими улюбленими начинками. Все це вирішують самі молодята. Єдине “але”, такий тортик повинен відрізнятися стандартними елементами, взятими з популярної жуйки “love is”: тут повинні бути присутнім головні персонажі, серця і жовтий напис “love is”.

Якщо Ви хочете отримати воістину унікальний шедевр, то замовляйте весільний торт в стилі love is тільки у майстрів. Саме такі працюють в кондитерській майстерні “Cupcake studio”! Вони зможуть створити для Вас справжній витвір мистецтва з хлопчиком і дівчинкою, сердечками і голубами. Неповторно і дуже стильно виглядає також весільний торт в стилі love is у вигляді жувальної гумки.

Зовні весільний торт в стилі love is може бути покритий кремом або глазур’ю, марципанової масою або мастикою. З останніх двох також виготовляються різні фігурки. Це можуть бути образи нареченого і нареченої, янголята, голуби або кільця. Весільний торт в стилі love is стане ідеальним, якщо його оформлення буде в точності нагадувати популярну жувальну гумку “love is” з її фантастичними героями. Торт в даному стилі також можна прикрасити будь-якими написами, вибраними з фантиків: “Любов – говорити, що її ім’я звучить як музика для твоїх вух”, “Любов – це рахувати години, коли Ви нарізно”, “Любов – це залишити поцілунок на його автовідповідачі “і т.д.

За традицією весільний торт love is прикрашається фігурками молодят. У цьому випадку вони можуть цілуватися, обніматися, просто триматися за руки, сидячи на лавочці, танцювати, їхати в автомобілі, сидіти на валізах для подорожі і т.д. Важливо, щоб їх зовнішній вигляд уособлював образ життя молодят. Ці та інші ідеї допоможуть втілити в життя професійні майстри кондитерської майстерні “Cupcake studio”. Замовляйте прямо зараз, і нехай Ваша історія кохання буде такою ж дивовижною і яскравою, як і у героїв цієї жувальної гумки!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ