info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт в червоному стилі – для наречених за типом Кармен

Весільний торт в червоному стиліВесільний торт в червоному стилі виглядає незвично, цікаво і оригінально. Безумовно, такий торт прекрасно впишеться в тематичну червону, біло-червону і інші весілля, в яких присутній червоний колір. В іншому випадку, весільний торт в червоному стилі буде виглядати отчужденцем в декорі інших кольорів.

Червоний колір символізує енергійність, пристрасть і зухвалість, тому наречена повинна бути на такому весіллі як мінімум подібна Кармен. Такий сміливий і соковитий весільний торт в червоному стилі просто не “уживеться” на ніжною весіллі холодної та суворої “Снігової королеви”.

Весільний торт в червоному стилі може поєднуватися з найрізноманітнішими кольорами, виграшно серед яких будуть виглядати білий, золотий, або білий із зеленим. Слід бути обережним з чорним кольором, інакше допустивши невелику помилку можна створити агресивний і “похмурий” десерт. В цьому випадку краще прикрасити торт чорної тонкої сіточкою або мереживом – такі візерунки в чорному кольорі додадуть торту витонченості. Для весілля в червоно-білому кольорі підійде весільний торт в червоному стилі, розбавлений білосніжними візерунками. Торт повністю в червоному кольорі може бути просто неапетитним.

Весільний торт в червоному стилі може бути повністю білим, але його яскраві деталі повинні підкреслювати тематику весілля, наприклад, можна його прикрасити живими червоними квітами, червоними стрічками, бантиками або намистинками. Якщо це багатоярусний тортик, то кожен ярус може бути різного кольору. Тут важливо проконсультуватися з досвідченим кондитером, і вислухати його пропозиції. Дуже часто майстер може мати свою точку бачення, і створити абсолютно оригінальний і нетиповий десерт. Прекрасно виглядають весільні торти кольору лікеро-червоною вишні!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ