info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт у східному стилі – від нього віє казкою, таємницею і розкішшю

Весільний торт у східному стиліТі, хто просто захоплюється циклом арабських казок “Тисяча і одна ніч” і головною героїнею Шахерезадою, напевно захочуть втілити традиції країн Сходу в своїй стилізованої весіллі. І це не дивно, адже в арабських країнах як ніде в світі знають, що таке сміливі фантазії, розкіш і шик. Весільні торти в східному стилі повністю відображають дані цінності. Це справжні витвори мистецтва, які вражають всіх своїми розмірами, багатством і красою.

Весільний торт у східному стилі може прикрашатися декором у вигляді дорогих тканин, подушок, пуфів і килимів. Він повинен бути створений в насичено червоному, багряному, пурпуровому або золотистому відтінку. Відмінна риса таких тортів – східні різьблені візерунки та орнаменти.

Немає сумнівів, що весільний торт в східному стилі повинен бути дуже смачним, але в першу чергу він повинен і дивувати і радувати око. Тому Ви можете вибрати триярусний торт у вигляді мечеті, декорований хитромудрими золотими узорами, які нагадують розпис хною (мехенді). Відмінним рішенням стане доповнення торта східними солодощами. Їх можна упакувати в мішечки з органзи або спеціальні коробочки у вигляді плетених кошиків. Після торжества ці солодощі можна роздати діткам, які не встигли спробувати все частування на весіллі.

Будь-які побажання і Ваші фантазії втілять в неповторному дизайні весільного торта професіонали кондитерської майстерні “Cupcake studio”!

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ