info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт у східному стилі – від нього віє казкою, таємницею і розкішшю

Весільний торт у східному стиліТі, хто просто захоплюється циклом арабських казок “Тисяча і одна ніч” і головною героїнею Шахерезадою, напевно захочуть втілити традиції країн Сходу в своїй стилізованої весіллі. І це не дивно, адже в арабських країнах як ніде в світі знають, що таке сміливі фантазії, розкіш і шик. Весільні торти в східному стилі повністю відображають дані цінності. Це справжні витвори мистецтва, які вражають всіх своїми розмірами, багатством і красою.

Весільний торт у східному стилі може прикрашатися декором у вигляді дорогих тканин, подушок, пуфів і килимів. Він повинен бути створений в насичено червоному, багряному, пурпуровому або золотистому відтінку. Відмінна риса таких тортів – східні різьблені візерунки та орнаменти.

Немає сумнівів, що весільний торт в східному стилі повинен бути дуже смачним, але в першу чергу він повинен і дивувати і радувати око. Тому Ви можете вибрати триярусний торт у вигляді мечеті, декорований хитромудрими золотими узорами, які нагадують розпис хною (мехенді). Відмінним рішенням стане доповнення торта східними солодощами. Їх можна упакувати в мішечки з органзи або спеціальні коробочки у вигляді плетених кошиків. Після торжества ці солодощі можна роздати діткам, які не встигли спробувати все частування на весіллі.

Будь-які побажання і Ваші фантазії втілять в неповторному дизайні весільного торта професіонали кондитерської майстерні “Cupcake studio”!

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ