info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт шоколадний – смачний і гарний святковий десерт

Шоколадний весільний тортВесільний торт є таким же важливим аксесуаром весільного гуляння, як і наряди молодих, кільця і ​​квіти. Тому вибираючи святковий десерт важливо підібрати по-справжньому красивий і смачний шедевр кондитерського мистецтва.

Вибравши шоколадний весільний торт, Ви без сумніву попадете всім запрошеним, так як шоколад люблять усі без винятку!

Якщо шоколадний весільний торт створюється з традиційним чорним шоколадом, то його добре доповнювати горіхами, вишнею, чорносливом, нежирними вершками. Завдяки такій композиції шоколадний весільний торт виходить особливо вишуканим і приголомшливо смачним.

Приємною і ласою прошарком для шоколадного весільного торта є також молочний шоколад.

Шоколадний весільний торт також нерідко створюється з білого шоколаду . Незвичайним і дуже ніжним виходить тортик з білого шоколаду, поєднаного з кокосом, мигдалем або фруктами.

Не обов’язково шоколадний весільний торт повинен повністю покриватися шоколадною глазур’ю. Це можуть бути окремі елементи або прикраси з шоколаду, наприклад, шоколадна стружка, шоколадна крихта або фігурки з шоколаду. Умілі кондитери створять неперевершений шедевр з цього смачного продукту, які підкорять запрошених Вами гостей.

Шоколадний весільний торт займає почесне місце в рейтингу весільних тортів. А все тому, що це не тільки шалено красиво, але і дуже смачно. І в тому, що кращої начинки і прикраси Вам годі й шукати, переконає Вас будь-кондитер!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ