info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт прикрашений фруктами – легке і вишукане частування

свадебный торт украшенный фруктамиВесільний торт прикрашений фруктами – прекрасний варіант солодкого частування для тих, хто стежить за своєю фігурою. Також такий десерт сподобатися тим, кому протипоказано багато жирного, калорійного і цукрового. Весільний торт прикрашений фруктами – це легке і вишукане частування, яке стане чудовою прикрасою будь-якого святкового торжества.

Якщо Ви хочете здивувати своїх гостей, то весільний торт прикрашений фруктами слід зробити багатоярусним і великим. Основою для його створення можуть бути бісквітні, медові або пісочні коржі. Крім цього основну частину торта можуть становити безе або суфле. Змащують такі коржі також різним кремом за вибором молодят: фруктовим, вершковим, шоколадним і ін. Верхнім покриттям такого частування може служити мастика зі збитих білків, цукру і борошна, помадка, глазур, крем або желе.

Весільний торт даного виду, як правило, прикрашається часточками фруктів, які заливаються желе. Фрукти можуть повністю покривати весь верхній шар весільного десерту, але щоб акцентувати увагу на весіллі важливо прикрасити торт весільними атрибутами. Тому весільний торт прикрашений фруктами часто створюють в вигляді кошика з солодкими плодами, у вигляді Адама і Єви, які сидять під яблунею і т.д. Крім естетичної насолоди такий весільний тортик зуміє повеселити гостей своїм нетрадиційним прикрасою. Не бійтеся оточити своє торжество гумором – від цього Ваше свято стане ще більш запам’ятовується і жвавим. Замовляйте весільний торт прикрашений фруктами – радуйте себе і гостей витонченим і легким десертом!

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ