info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт прикрашений айсінгом – морозна казка з цукру

Весільний торт прикрашений айсінгомВесільний торт прикрашений айсінгом – особливий вид десерту, так як він нагадує крижану скульптуру, створену найсильнішою і незворушною стихією природи – морозом. Айсінг в перекладі з англійської означає “королівська глазур”, її вже на протязі багатьох років використовують в Англії для прикраси святкових десертів. Даний вид прикраси давно підкорив абсолютно всіх, так як випічка з таким декором виглядає по-особливому, створюючи віртуозні об’ємні прикраси, перетворюють навіть, здавалося б, найпростіші солодощі.

Айсінг створюється зі свіжих яєчних білків, лимонного соку і цукрової пудри. Цю масу заливають в кондитерський конверт, а потім за допомогою Айсінг трафарету, покритого щільною харчовою плівкою, вимальовують по контуру білосніжні візерунки. Об’ємні фігурки з айсінгом створюються за допомогою вигнутого предмета, на якому підсихає даний солодкий матеріал.

Весільний торт прикрашений айсінгом виглядають просто чарівно. Переконатися в цьому можна поглянувши тільки на заготовку такого десерту. Важливо пам’ятати, що такий декор як Айсінг не може бути поміщений на вологу поверхню. Тому молодята, які бажають замовити весільний торт прикрашений айсінгом повинні підібрати спеціальний десерт, в якому немає бісквіта, крему та інших мокротних продуктів. Інших “протипоказань” немає! Замовляйте весільний торт прикрашений айсінгом і дивуйте гостей розкішною святковою випічкою!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ