info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільний торт одноярусний може бути не менш привабливим ніж його багатоярусні аналоги

весільний торт однояруснийКондитерська весільна мода не стоїть на місці. Безумовно, немає нічого романтичніше, ніж багатоярусний торт світлого відтінку, на верхівці якого красуються статуетки на весільну тематику (наречений і наречена, голуби, прапорці з датою весілля, пташки і т.д.). Але, не дивлячись на це щороку кондитера видають нові шедеври свого солодкого мистецтва, тим самим визначаючи модні тенденції кожного сезону.

Але в даній статті обговоримо компактні частування, такі як весільний торт одноярусний . В цьому році даний вид частування для весілля є трендом і цілком може замінити великий багатоярусний торт. Весільний торт одноярусний ні чим не відрізняється від свого багатоярусного “побратима” – він також смачно наповнюється і красиво прикрашається. Єдина відмінність – така смакота може мати найменші розміри. Тому такий десерт можна замовити на 10 осіб, які сидять за окремим столом або навіть на кожного гостя індивідуально. Особливо шикарно виглядає весільний торт одноярусний на красивій вишуканій підставці.

Різноманітність одноярусних весільних тортів нікого не залишить байдужим, навіть тих, що зовсім не їсть солодкого! Форма такого торта може бути абсолютно будь-якою – круглою, квадратною, прямокутною, трикутною, у формі серця і т.д. Покриваються такі торти також різноманітними кондитерськими кремами. Наприклад, це може бути солодка мастика і декор з квітів, з рюшами, воланами або покриття з мастики “металевого” відтінку. Прикрашайте весільний торт одноярусний мастикою, так як з неї можна створити справжні витвори мистецтва, тому вона ніколи не вийде з моди! Але і для тих, хто не є шанувальником мастики, весільні торти одноярусні можуть бути повністю голими або покриті традиційним кремом. Серед таких також Ви знайдете неймовірно смачно-красиві варіанти.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ