info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти з вершків – економне і розумне рішення

Весільні торти з вершківВесільні торти з вершків – це особливий вид святкових десертів! По-перше, такі тортики дають можливість заощадити на виробі, так як вершки більш повітряні і легкі, вони полегшують вага виробу. Ось тому триярусний весільний торт з вершків може важити від 6 до 7 кг.

Що стосується оформлення, що весільні торти з вершків можуть бути створені з додаванням фігурок (їстівних з шоколаду або неїстівних). Начинка для такого торта також буде підібрана індивідуально за смаком молодят. До того ж, якщо Ваш весільний торт з вершків буде багатоярусним, то кожен ярус може бути з різним бісквітом і кремом.

Весільні торти з вершків дають можливість економічно і розважливо організувати весільний стіл. Через невисоку вартість в порівнянні з мастикою, все ж, дозволяють виконувати дуже смачні і неймовірно красиві варіанти весільного частування.

Величезне достаток декору та всіляких технік дають можливість молодій парі вибрати весільні торти з вершків за своїми уподобаннями. Особливу увагу хочемо звернути на тренд цього сезону – весільні торти з відкритими коржами без верхнього покриття! Коржі таких тортиків рясно наповнюються кремом і прикрашаються різними фруктами і ягодами. Від цього десерт не виглядає гірше звичайного густо змащеного кремом тортика, скоріше навпаки відрізняється сучасним і стильним дизайном!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ