info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти з орхідеями – досконалість, пишність і розкіш!

свадебные торты с орхидеямиВесільні торти з орхідеями – мабуть, немає нічого прекраснішого! А все тому, що самі орхідеї – це неповторна краса, яку можна порівняти з польотом птаха. Це сама досконалість, розкіш і пишність, ніжність, інтимність і любов! До того ж є таке повір’я, що орхідеї даруються тільки тій людині, якого дуже любиш. Тому вибираючи для весілля торт з орхідеями, Ви не помилитеся!

Професіонали кондитерської майстерні “Cupcake studio” продумають Ваш десерт до найдрібніших подробиць, тут будуть враховані Ваші переваги в зовнішньому вигляді торта, а також його начинці. Єдине, чого ми не можемо обіцяти, так це те, що Ваш торт буде примітивним і нудним. Весільні торти з орхідеями викликають захоплення і захват, тому і не сумнівайтеся в тому, що жоден гість не залишиться байдужим до Вашого святкового частування!

Християни символізують плями на пелюстках орхідей з кров’ю Христа, тому вважається, що будь-які композиції з орхідеями наповнені Божим благословенням. Дуже часто можна помітити, що при таїнстві вінчання зал церкви прикрашається саме цими квітами. Тому якщо Ви виберете весільні торти з орхідеями, будьте впевнені, що Ваш захід буде наповнене надзвичайно чарівною, елегантною, таємничої і духовною атмосферою.

Весільні торти можуть прикрашатися як живими орхідеями, так і їстівними солодкими квіточками з марципану, крему, шоколаду або мастики. Крім того після розрізання торта ними можна буде ще й поласувати. Розкішно і витончено виглядають як багатоярусні весільні торти з орхідеями, так і невеликі мініатюрні тортики для скромних свят.
Залишилося вибрати весільний торт з орхідеями і насолоджуватися самим приємним і радісним торжеством в житті кожного закоханого!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ