info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти з мастикою: який вибрати і де замовити

весільні торти з мастикиОсобливою популярністю у молодят користуються весільні торти з мастики . А все тому, що даний їстівний матеріал легко лягати на виріб і з нього виходять найяскравіші дизайнерські фігурки. Начинку для такого торта також вибрати не складно. Підходить абсолютно будь-який наповнення, єдиним нюансом є те, що верхня частина такого торта не повинна бути змазана якою-небудь рідиною, так як на неї погано лягати мастика.

Весільні торти з мастики можуть бути абсолютно будь-якого кольору. Тут також є, де розгулятися фантазії – торт з мастики для весілля може бути як традиційним білим, так і золотим, срібним, в стилі омбре і іншого самого Вашого улюбленого відтінку.
Весільні торти з мастики вражають уяву і іноді навіть не віриться, що вони зроблені руками кондитера, а найнеймовірніше – це те, що таку красу можна їсти!

Окрасою весільного торта з мастики можуть стати найрізноманітніші фігурки і предмети. Так, наприклад, рекомендуємо звернути увагу на весільні торти з мастики “з приколом” – такі десерти зазвичай можуть мати класичні форми і кольору, а ось верхівки таких солодощів прикрашаються цікавими незвичайними фігурками нареченого і нареченої. Як варіант це може бути наречена з вудкою, на яку потрапляє наречений – така композиція розсмішить і потішить всіх гостей!

Ці та багато інших варіантів весільних тортів з мастики Ви можете замовити в кондитерській майстерні “Cupcake studio”!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ