info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти з ліліями – по-справжньому королівське частування

Весільні торти з ліліямиВесільні торти з ліліями використовують в тому випадку, коли хочуть, щоб подальше життя молодят процвітала і була успішною. Саме ця квітка був символом цих важливих складових життєвого щастя у Стародавніх єгиптян.

Крім цього, весільні торти з ліліями символізують нове звершення, тому тільки що створилася сім’я буде розвиватися і йти до своєї мети, щоб благополучно жити в достатку і спокої. Стародавні єгиптяни також символізували лілію з родючістю, тому це ще раз буде підтвердженням створення міцної, великої і щасливої ​​майбутньої сім’ї.

З давніх-давен лілії вважалася квітами королів, тому весільні торти з ліліями підкреслять височина і розкіш солодкого частування, а наречена, на весіллі якої буде такий торт, зможе відчути себе справжньою принцесою.

На сьогоднішній день весільні торти з ліліями є одними з найпопулярніших і затребуваних. Їх можуть створювати багатоярусними, де кожен ярус буде щедро усипаний цими дивовижними кольорами. Лілії можна розміщувати тільки на верхньому ярусі святкового частування або невеликими квіточками лілій елегантно прикрашати одноярусний тортик.

Якщо Ви бажаєте бачити на своєму весіллі оригінальний і шикарний торт з незвичайними красивими квітами у вигляді лілій, то Вам, безсумнівно, потрібно звернутися в кондитерську майстерню “Cupcake studio”. Наші фахівці зможуть вразити своїм незвичайним десертом всіх Ваших запрошених гостей.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ