info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти з ліліями – ніжні і трішки чарівні десерти

весільні торти з ліліямиЧому весільні торти з ліліями хороший варіант для свята закоханих? Що символізують лілії? Розповімо докладно.

Так, білі лілії є символом чистоти і безгрішності душі. Якщо на одному стеблі зображується кілька квіток лілій, то це символізує вічне життя, відродження або невинність. Жовтий колір цієї рослини є символом гордості, зарозумілості і неприступності. Помаранчеві або тигрові квіти означають незалежність і оригінальність. Рожеві квіти є символом ніжності і юності.

Весільні торти з ліліями можна підбирати в залежності від Ваших життєвих позицій і переваг в кольорі. Кольорову гаму можна комбінувати або вибрати одну з перерахованих. Як би там не було, весільні торти з ліліями завжди виходять ніжними і трохи чарівними, як і самі молодята – повне уособлення любові і легкості.

Весільні торти з ліліями можна виконати в 3d форматі, де десерт буде в формі однієї об’ємної великий лілії. Якщо такі ласощі ще і незвичайно піднести, то десерт підкорить і надовго запам’ятатися всім запрошеним. Такі квіти як лілії є універсальним прикрасою весільних десертів, так як підходять не тільки молодим, але і зрілим парам.

Замовляйте весільні торти з ліліями і кондитерська майстерня “Cupcake studio” створить для Вас унікальні десерт, який буде не тільки розкішним зовні, але і дивно смачним і ніжним всередині!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ