info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти з лебедями – десерти, що приносять в будинок подружжя благополуччя і щастя

весільні торти з лебедямиНадзвичайно ніжно, повітряно і піднесено виглядають весільні торти з лебедями . Це класика, яка ніколи не вийде з моди. До того ж лебеді, як відомо, є символом вічної любові і ніжності.

Якщо Ви вирішили прикрасити свій весільний торт лебедями, то такий святковий десерт можна зробити всяким на Ваш вибір. Це може бути одноярусний круглий торт у вигляді озера, по якому пропливають птиці. Якщо Ви замовляєте багатоярусний торт, то фігурки лебедів можуть прикрашати кожен шар такого пирога. Модною тенденцією останнього часу стали весільні торти з лебедями в незвичайній 3d формі. Ну і багато іншого Вам можуть запропонувати фахівці кондитерської майстерні “ Cupcake studio” .

Фігурки лебедів на весільному торті можуть розміщуватися на верхньому ярусі, який буде розрізатися. Для гостей можна підготувати окремі порції торта, наприклад, у вигляді святкових капкейков. Чудовою прикрасою для капкейков стануть лебедині пір’ячко. Така весільна композиція буде виглядати надзвичайно ніжно і оригінально.

Лебеді також є символом непорушної вірності, якої можуть тільки позаздрити інші пернаті. Про людей говорити взагалі не доводиться, тому багато, наслідуючи таким високим почуттям, хочуть бачити в якості прикраси свого весільного торта саме фігурки красивих розкішних білих лебедів. Зобразити цю вірність для Вас зможуть кондитери майстерні “Cupcake studio”!

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ