info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти з лебедями – десерти, що приносять в будинок подружжя благополуччя і щастя

весільні торти з лебедямиНадзвичайно ніжно, повітряно і піднесено виглядають весільні торти з лебедями . Це класика, яка ніколи не вийде з моди. До того ж лебеді, як відомо, є символом вічної любові і ніжності.

Якщо Ви вирішили прикрасити свій весільний торт лебедями, то такий святковий десерт можна зробити всяким на Ваш вибір. Це може бути одноярусний круглий торт у вигляді озера, по якому пропливають птиці. Якщо Ви замовляєте багатоярусний торт, то фігурки лебедів можуть прикрашати кожен шар такого пирога. Модною тенденцією останнього часу стали весільні торти з лебедями в незвичайній 3d формі. Ну і багато іншого Вам можуть запропонувати фахівці кондитерської майстерні “ Cupcake studio” .

Фігурки лебедів на весільному торті можуть розміщуватися на верхньому ярусі, який буде розрізатися. Для гостей можна підготувати окремі порції торта, наприклад, у вигляді святкових капкейков. Чудовою прикрасою для капкейков стануть лебедині пір’ячко. Така весільна композиція буде виглядати надзвичайно ніжно і оригінально.

Лебеді також є символом непорушної вірності, якої можуть тільки позаздрити інші пернаті. Про людей говорити взагалі не доводиться, тому багато, наслідуючи таким високим почуттям, хочуть бачити в якості прикраси свого весільного торта саме фігурки красивих розкішних білих лебедів. Зобразити цю вірність для Вас зможуть кондитери майстерні “Cupcake studio”!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ