info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти з квітами – вишукане кондитерське творіння

Весільні торти з квітамиВесільні торти з квітами
вважаються класикою жанру. Але в сучасній інтерпретації прикраса такого торта давно вже набуло сучасних обрисів і форми. Так, квіткові букети можуть бути найрізноманітнішими – з солодкою мастики, або об’ємні з крему, вибиті на кулінарній папері їстівними фарбами або ж просто спадати водоспадом в дивовижної яскравої композиції.

Особливо популярні весільні торти з квітами живими. Це дуже яскраве і оригінальна прикраса і не варто ламати голову над підбором святкового десерту – досить взяти білий весільний торт і прикрасити його своїми улюбленими квітами. Такий десерт все оцінять по-достоїнству, так як він виглядає шикарно і імпозантно. Але варто бути акуратними з квітами, так як не кожен вид можна використовувати в кулінарії.

Свою весільну мрію можна втілити, прикрасивши святковий десерт фантазійними квітами, намальованими на їстівний полотні.

Весільні торти з квітами можуть бути прикрашені в різній інтерпретації, наприклад, квіти можна розмістити на верхньому ярусі торта або ж каскадної розсипом від верху вниз. Особливо незвично виглядають квіти, розташовані по колу кожного коржа весільного десерту.

Головною перевагою такої прикраси як квіти є їх неповторний ніжний смак. Варто також врахувати, що вмілі майстри можуть створювати такі композиції, що навіть кондитерські їстівні квіти буде складно відрізнити від справжніх живих.

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ