info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти з квітами – вишукане кондитерське творіння

Весільні торти з квітамиВесільні торти з квітами
вважаються класикою жанру. Але в сучасній інтерпретації прикраса такого торта давно вже набуло сучасних обрисів і форми. Так, квіткові букети можуть бути найрізноманітнішими – з солодкою мастики, або об’ємні з крему, вибиті на кулінарній папері їстівними фарбами або ж просто спадати водоспадом в дивовижної яскравої композиції.

Особливо популярні весільні торти з квітами живими. Це дуже яскраве і оригінальна прикраса і не варто ламати голову над підбором святкового десерту – досить взяти білий весільний торт і прикрасити його своїми улюбленими квітами. Такий десерт все оцінять по-достоїнству, так як він виглядає шикарно і імпозантно. Але варто бути акуратними з квітами, так як не кожен вид можна використовувати в кулінарії.

Свою весільну мрію можна втілити, прикрасивши святковий десерт фантазійними квітами, намальованими на їстівний полотні.

Весільні торти з квітами можуть бути прикрашені в різній інтерпретації, наприклад, квіти можна розмістити на верхньому ярусі торта або ж каскадної розсипом від верху вниз. Особливо незвично виглядають квіти, розташовані по колу кожного коржа весільного десерту.

Головною перевагою такої прикраси як квіти є їх неповторний ніжний смак. Варто також врахувати, що вмілі майстри можуть створювати такі композиції, що навіть кондитерські їстівні квіти буде складно відрізнити від справжніх живих.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ