info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Весільні торти з капкейками – відмінний варіант святкового порційного десерту

Весільні торти з капкейкамиВесільні торти з капкейками – відмінний варіант святкового частування. По-перше, це зручно, так як все вже поділено по порціях, а по-друге, такий десерт виглядає дуже оригінально і ефектно, створюючи з верхньою частиною десерту єдину вишукану композицію.

Весільні торти з капкейками є трендом цього і сезону і можна зробити прогноз, що незабаром вони зовсім витісняти традиційні громіздкі торти, так як відрізняються масою переваг. Вони мають неперевершений яскравий вигляд і ніжний смак. Це порадує не тільки молодих, але всіх запрошених гостей на торжестві.

Якщо Ви по-справжньому хочете здивувати гостей вишуканим десертом, то радимо звернути увагу на весільні торти з капкейками! Це бездоганне порційне частування, яке відрізняється не тільки ефектним зовнішнім виглядом, але і ніжними смаковими якостями. Крім того, варто відзначити, що капкейки , як і торти мають однакову ціну , а начинки в них можуть бути абсолютно різними. З капкейків можна створити різноманітні композиції, на якій вони можуть об’єднуватися в одному або декількох ярусах.

Варто також пам’ятати, що весільні торти з капкейками – це справжній витвір мистецтва, тому що не тільки торт прикрашається декором, але і капкейки можуть бути прикрашені витонченими квітами, фігурками нареченого і нареченої, ажурним мереживом або святковими бантиками з шоколаду і т.д. І вже повірте, таке весільне частування стане не тільки ефектною прикрасою столу, але і весільних фотографій!

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ