info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти з фігурками – пікантність в деталях

фігурки на тортВесільні торти з фігурками існували ще в язичницьку епоху, а після були традиційними на весіллях слов’ян. Прообразами фігурок на тортах служили ляльки-обереги, які, як вважалося, оберігають молодят від злої магії. Ще одним прообразом є світове дерево, що прикрашає центр весільного пирога, яке символізувало плодовитість і благополуччя. Кругом цього дерева, як правило, розміщували також різних звірів і птахів.

Сучасні весільні торти з фігурками, безумовно, далеко не пішли від десертів наших предків, але все ж трохи відрізняються. Святкові торти прикрашаються статуетками нареченого і нареченої, білосніжними блакитними, лебедями, сердечками і т.д.

Класичні весільні торти з фігурками – це десерти, на верхньому ярусі яких красуються статуетки нареченої і нареченого в красивих нарядах. І не обов’язково вони повинні просто стояти поруч, фігурки можуть бути виконані в найрізноманітніших варіантах – вони можуть цілуватися, обніматися, танцювати або мріяти про світле безхмарному майбутньому зваживши свої ніжки на край весільного десерту. Такі фігурки – це не міфічні принц і принцеса, це справжні люди, тому сьогодні такі фігурки можуть в точності копіювати риси обличчя і фігури молодих, щоб весільний торт з фігурками виглядав ще більш оригінально.

Останнім писком моди – є весільні торти з фігурками у вигляді Топпери. Це своєрідні пластикові написи, виконані в різній формі і відтінках. Топпери можуть ілюструватися по-різному – у вигляді спільного прізвища молодих, перших букв імен молодят, будь-яких теплих слів або дивно красивих фраз. Важливо, щоб топпер оптимально поєднувався із загальним дизайном святкового десерту і всього торжества. Так, якщо весілля виконана в ніжних тонах і просякнута якимось чуттєвим чарівністю та легкістю, то Топпери слід вибирати з розгонистим зображенням букв і в пастельних кольорах. Класична весілля буде прекрасно підкреслена традиційними курсивними написами, а ось яскраві і епатажні весілля краще оформити Топпери з зухвалою геометрією букв і насиченими відтінками.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ