info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти в морському стилі для тематичного піратського торжества

Весільні торти в морському стиліЧас десерту – найулюбленіше для всіх запрошених, адже можна насолодитися не тільки смачним частуванням, а й оригінальним дизайном випічки. Якщо весілля тематична і оформляється в морському стилі або стилі піратів, то слід замовити весільний торт в морському стилі. Для декорування такого частування безліч ідей: черепашки, морські зірки, якоря та інші атрибути моря.

Весільні торти в морському стилі відрізняються приємною палітрою відтінків, яка також може застосовуватися для прикраси ресторану, в одязі молодят і для декорування солодкого десерту. Щоб здивувати присутніх своїм незвичайним баченням і смаком, весільний торт в морському стилі можна прикрасити деталями незвичного кольору: зеленого, фіолетового, коричневого або навіть чорного. Весільний торт в морському стилі буде виглядати ідеально, якщо в ньому переплетуться наступні відтінки і колірні поєднання:

– Поєднання білого з кольором морської хвилі. Такі кольори створять ілюзію морських хвиль, які начебто розбиваються об пірс і перетворюються в густу пишну піну.

– Блакитні і світло-блакитні відтінки. Такі кольори мало зустрічаються в природі, але чому то у багатьох вони асоціюються з морем.

– Весільний торт в морському стилі бежевого, золотистого або пісочного кольору. Адже відомо, що крім моря, є чудовий піщаний пляж, на якому так приємно поніжитися під літнім сонцем. Різноманітні пісочні відтінки прекрасно підкреслять тематику торжества.

– Пісочний з блакитним. Весільний торт в морському стилі може бути виконаний у вигляді моря з піщаним пляжем.

– Білий колір стане чудовою прикрасою будь-якого весілля, в тому числі і морської.

– Сині відтінки, а також блакитні кольори з тандемі з білим. Холодні відтінки прекрасно підкреслять білу глазур, і торт заграє новими фарбами. Такий варіант може бути смугастим, нагадуючи тільняшки моряків.

– Блакитний, білий, червоний – прекрасне поєднання, надає торту в морському стилі особливу вишуканість і красу.

Ці варіанти і будь-які інші Ви зможете замовити в кондитерській майстерні “ Cupcake studio “!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ