info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Весільні торти на підставці – незвичайні шедеври, що прикрашає будь-яке святкування

Весільні торти на підставціВесільний торт є найяскравішим заключним акордом на весіллі. Всі деталі даного частування (його форма, колір, декор) заслуговує найпильнішої уваги, так як вони підтримують стилістику торжества і створюють особливий святковий настрій. Але існує ще один важливий аксесуар, який може доповнити святкову випічку і найкращим чином підкреслити її красу – це підставки для тортів.

Весільні торти на підставці особливо повітряні і вишукані , так як такі тривіальні, здавалося б, речі як підставки насичують їх смисловим навантаженням. Це декоративна частина солодкого частування гідно впишеться в стилістику будь-якого торжества, додавши йому якусь унікальність і помпезність.

Безумовно, головною прикрасою є весільний торт, ну а підставка тільки надає йому закінчений досконалий образ. Але все-таки важливо правильно підібрати цю частину декору, щоб вона вигідно підкреслила всю красу весільного частування.

Якщо Ви замовили багатоярусний торт різної величини, то слід вибирати підставку “піраміду”. Варто врахувати, що вони можуть бути різної форми, щоб кожен міг підібрати свій варіант.

Особливо популярні сьогодні весільні торти на підставці каскадного варіанту. Яруси в такий підставці можуть розміщуватися на різній відстані один від одного, а основою служить найбільша частина підставки, де може розміщуватись головна частина весільного кондитерського шедевра. Щоб надати торту ширяє повітряний вид – вибирайте такі підставки з прозорого матеріалу.

Для весілля в казковому романтичному стилі підійдуть весільні торти на підставці у вигляді альтанки з колонами і креативно підсвічується фонтаном. Для тортів у вигляді замку підійдуть також додаткові декоративні елементи у вигляді драбинок.
Особливо вишукано і дорого виглядають весільні торти на підставці у вигляді дерева. До речі такі підставки можуть прикрашатися не тільки тортами, а й святковими капкейк. Нехай наречений з нареченою розріжуть основну частину на радість гостям, а маленькі Пироженко кожен може взяти з собою додому!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ