info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт “Смурфіки” – дивуйте своїх діточок яскравими солодощами з їх улюбленими героями

Cake-The-Smurfs Дітлахи будь-якого віку люблять героїв мультфільмів. Завдяки таким цікавим персонажам можна оригінально прикрасити святковий торт Вашого малюка. Одними з таких героїв є маленькі гномики-Смурфіки. Торт Смурфіки – ідеальний подарунок на будь-яке дитяче свято. Солодке частування можна оформити в будь-якому дизайні. Професіонали кондитерської майстерні “Cupcake studio” в Києві для прикраси виробів використовують солодку мастику, за допомогою якої можна створити найнеймовірніші прикраси.

Торт Смурфіки створюється по завчасному замовлення клієнтів. Солодке частування може прикрашатися цілою командою гномиків чи якимись окремими її персонажами. Найчастіше торт Смурфіки прикрашається також всілякими написами. Як правило, батьки не люблять замовляти торти з негативними героями мультсеріалів, але якщо ці герої подобаються малюкові, то можна створити і таких персонажів. Найчастіше замовники хочуть бачити оригінальний тортик, якого немає ні в одному каталозі, щось нове і незвичайне. Всі деталі створення тортика можна обговорити з професійними кондитерами, які зможуть втілити будь-які переваги іменинника і його батьків. Якщо ж батьки не знають, який торт замовити, то в цьому випадку торт Смурфіки може бути запропонований в різних інтерпретаціях, наприклад, гномики на галявинці в лісі і т. і.

Торт Смурфіки може також бути виготовлений повністю в формі цього персонажа. Тут немає меж і кордонів фантазії. Все залежить від вибору клієнта. Особливою популярністю користуються будиночки зі Смурфіки, так як він дуже подобатися дітям. Будь-які бажання будуть втілені в оригінальному неймовірно смачному частуванні для дітей – тортик зі Смурфіками. Все залежить від уподобань винуватця торжества. Замовляйте незвичайні тортики – радуйте своїх діточок незвичайним оформленням і пікантними деталями солодкого частування!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ