info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт Шрек – прекрасна ідея не тільки для дитячих свят, а й весіль, 8 березня, Святого Валентина та інших

торт ШрекНапевно всі жінки, у яких є милі дітки, дивилися з ними мультфільм “Шрек” – про доброго людожера, який оселився в лісі і жив там відлюдником. Якщо Ваша дитина в захваті від цього мультиплікаційного героя, то кондитерська майстерня “Cupcake studio” із задоволенням виготовить для Вас дитячий торт Шрек до будь-якого заходу.

До речі торт Шрек може бути і весільним, адже як ми всі пам’ятаємо, в мультфільмі була чудова супутниця героя – Фіона, з якою вони створили прекрасну сім’ю.

Дитячий торт Шрек може бути прикрашений не тільки головними героями, а й іншими персонажами мультика – Осликом і Драконом, діточками Шрека і Фіони, літаючими ослятами та іншими казковими персонажами цього мультсеріалу.

Якщо Ви бажаєте по-справжньому здивувати свою другу половинку, то Ви можете презентувати для нього / неї торт Шрек до Дня Святого Валентина, річниці весілля або зустрічі чи іншого важливого для Вас торжества. Шрек з Фіоною можуть зображуватися на галявині в лісі, в якому пробуджуються перші весняні квіти. Такий тортик стане прекрасним сюрпризом до міжнародного жіночого дня – 8 березня.

Безумовно, ідей для створення торта Шрек велике розмаїття, і не обов’язково орієнтуватися на вже придумані дизайни, можна замовити торт Шрек з тим сюжетом, який Вам найбільше запам’ятався з мультфільму. Робити щось нове і незвичайне – завжди радісно для професіоналів кондитерської майстерні “Cupcake studio”!

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ