info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт Шрек – прекрасна ідея не тільки для дитячих свят, а й весіль, 8 березня, Святого Валентина та інших

торт ШрекНапевно всі жінки, у яких є милі дітки, дивилися з ними мультфільм “Шрек” – про доброго людожера, який оселився в лісі і жив там відлюдником. Якщо Ваша дитина в захваті від цього мультиплікаційного героя, то кондитерська майстерня “Cupcake studio” із задоволенням виготовить для Вас дитячий торт Шрек до будь-якого заходу.

До речі торт Шрек може бути і весільним, адже як ми всі пам’ятаємо, в мультфільмі була чудова супутниця героя – Фіона, з якою вони створили прекрасну сім’ю.

Дитячий торт Шрек може бути прикрашений не тільки головними героями, а й іншими персонажами мультика – Осликом і Драконом, діточками Шрека і Фіони, літаючими ослятами та іншими казковими персонажами цього мультсеріалу.

Якщо Ви бажаєте по-справжньому здивувати свою другу половинку, то Ви можете презентувати для нього / неї торт Шрек до Дня Святого Валентина, річниці весілля або зустрічі чи іншого важливого для Вас торжества. Шрек з Фіоною можуть зображуватися на галявині в лісі, в якому пробуджуються перші весняні квіти. Такий тортик стане прекрасним сюрпризом до міжнародного жіночого дня – 8 березня.

Безумовно, ідей для створення торта Шрек велике розмаїття, і не обов’язково орієнтуватися на вже придумані дизайни, можна замовити торт Шрек з тим сюжетом, який Вам найбільше запам’ятався з мультфільму. Робити щось нове і незвичайне – завжди радісно для професіоналів кондитерської майстерні “Cupcake studio”!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ