info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт Попелюшка – казкове частування для дівчаток, які вірять в чудеса

Торт ПопелюшкаВсі маленькі дівчатка приходять в захват побачивши торт-ляльку. Тому якщо Ви не знаєте, яким повинен бути іменинний торт Вашої дочки у віці від 2 до 10 років, то поспішаємо порекомендувати торт Попелюшка. А все тому, що це чудо-торт виконає відразу два бажання Вашої улюблениці: солодкі ласощі оригінального дизайну і дивовижна лялька. Адже після того як торт буде з’їдений, лялька повністю залишається цілою і може стати повноцінною іграшкою для дівчинки.

За казкою Попелюшка шукала свого єдиного принца, і в якійсь мірі торт Попелюшка стає втіленням мрії про казкового героя. Тому торт такого дизайну може стати прекрасним частуванням на весіллі. І тут його можна декорувати вже найрізноманітнішими деталями з казки – каретою з гарбуза, в якій сидять Попелюшка і її обранець, пара на кареті з кіньми та інші. Дизайн, як і начинку для цих ласощів Ви обираєте по свому бажанню і перевагам.

Торт Попелюшка стане прекрасним частуванням на будь-якому торжестві, як дитячому, так і дорослому. Якщо Ви самостійно не можете обрати дизайн, то фахівці кондитерської майстерні “Cupcake studio” запропонують Вам сотні варіантів майбутнього торта. Тут фантазії немає меж, і можуть використовуватися не тільки різні кольори, дизайни, але і форми частування, в тому числі може бути також створений і популярний в нинішній час фото-торт.

Телефонуйте і замовляйте оригінальний неповторний торт Попелюшка, і нехай хоча б одна мрія Вашого чада стане реальністю! Створіть для своєї дитини справжню казку, а в цьому Вам допоможуть найкращі майстри своєї справи!

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ