info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт Попелюшка – казкове частування для дівчаток, які вірять в чудеса

Торт ПопелюшкаВсі маленькі дівчатка приходять в захват побачивши торт-ляльку. Тому якщо Ви не знаєте, яким повинен бути іменинний торт Вашої дочки у віці від 2 до 10 років, то поспішаємо порекомендувати торт Попелюшка. А все тому, що це чудо-торт виконає відразу два бажання Вашої улюблениці: солодкі ласощі оригінального дизайну і дивовижна лялька. Адже після того як торт буде з’їдений, лялька повністю залишається цілою і може стати повноцінною іграшкою для дівчинки.

За казкою Попелюшка шукала свого єдиного принца, і в якійсь мірі торт Попелюшка стає втіленням мрії про казкового героя. Тому торт такого дизайну може стати прекрасним частуванням на весіллі. І тут його можна декорувати вже найрізноманітнішими деталями з казки – каретою з гарбуза, в якій сидять Попелюшка і її обранець, пара на кареті з кіньми та інші. Дизайн, як і начинку для цих ласощів Ви обираєте по свому бажанню і перевагам.

Торт Попелюшка стане прекрасним частуванням на будь-якому торжестві, як дитячому, так і дорослому. Якщо Ви самостійно не можете обрати дизайн, то фахівці кондитерської майстерні “Cupcake studio” запропонують Вам сотні варіантів майбутнього торта. Тут фантазії немає меж, і можуть використовуватися не тільки різні кольори, дизайни, але і форми частування, в тому числі може бути також створений і популярний в нинішній час фото-торт.

Телефонуйте і замовляйте оригінальний неповторний торт Попелюшка, і нехай хоча б одна мрія Вашого чада стане реальністю! Створіть для своєї дитини справжню казку, а в цьому Вам допоможуть найкращі майстри своєї справи!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ