info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на замовлення на 1 вересня

1 вересня – це перший осінній свято для всіх діточок та їхніх батьків. З особливою відповідальністю готуються до нього батьки першокласників. А все тому, що це новий непростий етап в житті малюка, який незабаром приведе його в доросле життя. Вперше дитина почує шкільний дзвінок, сяде за парту, буде вчитися писати і читати.

Тому в честь цього свята кондитери майстерні “ CupCake studio ” в Києві пропонують тематичний торт на замовлення . Даний солодкий презент може порадувати не тільки Вашого дитя, то і стати прекрасним подарунком для Вашого першого вчителя. Існує безліч варіантів оформлення торта на замовлення до 1 вересня, тому є можливість підібрати той, який Вам найбільше до душі.

Торт на замовлення на 1 вересня може бути представлений у вигляді букваря, прописів або ж дитячого ранця. Багатьом батькам і дітям подобатися варіант тортика у вигляді шкільної дошки, поруч з якою лежать різнокольорові олівці. Торт на замовлення на 1 вересня може бути виконаний у вигляді шкільної форми Вашого малюка. Варіантів ще безліч.

Торт на замовлення на 1 вересня може бути різного смаку: подвійний шоколад з малиною, три шоколаду, фісташка, ягідний, мигдально-карамельний, журавлинний, банановий і ін. Кондитерська майстерня “CupCake studio” пропонує вигідні умови доставки по Києву і за місто, а також можливість забрати торт самостійно. Ціни на тортики Вас приємно здивують.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ