info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на замовлення на 1 вересня

1 вересня – це перший осінній свято для всіх діточок та їхніх батьків. З особливою відповідальністю готуються до нього батьки першокласників. А все тому, що це новий непростий етап в житті малюка, який незабаром приведе його в доросле життя. Вперше дитина почує шкільний дзвінок, сяде за парту, буде вчитися писати і читати.

Тому в честь цього свята кондитери майстерні “ CupCake studio ” в Києві пропонують тематичний торт на замовлення . Даний солодкий презент може порадувати не тільки Вашого дитя, то і стати прекрасним подарунком для Вашого першого вчителя. Існує безліч варіантів оформлення торта на замовлення до 1 вересня, тому є можливість підібрати той, який Вам найбільше до душі.

Торт на замовлення на 1 вересня може бути представлений у вигляді букваря, прописів або ж дитячого ранця. Багатьом батькам і дітям подобатися варіант тортика у вигляді шкільної дошки, поруч з якою лежать різнокольорові олівці. Торт на замовлення на 1 вересня може бути виконаний у вигляді шкільної форми Вашого малюка. Варіантів ще безліч.

Торт на замовлення на 1 вересня може бути різного смаку: подвійний шоколад з малиною, три шоколаду, фісташка, ягідний, мигдально-карамельний, журавлинний, банановий і ін. Кондитерська майстерня “CupCake studio” пропонує вигідні умови доставки по Києву і за місто, а також можливість забрати торт самостійно. Ціни на тортики Вас приємно здивують.

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ