info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Торт на замовлення до Дня залізничника

Є величезна кількість професій, пов’язаних із залізницею, ну і, безумовно, існує свято, присвячене всім залізничникам. В Україні його відзначають кожне 4 листопада. Можна зробити трохи щасливішими своїх рідних, коханих та близьких, які працюють в даній сфері, якщо замовити для них до свята тематичний торт. Силу-силенну варіантів пропонує кондитерська майстерня “Cupcake studio” в Києві. Торт на замовлення можна підібрати за варіантами в каталозі або за власним ескізом. Професійні кондитера впораються із завданням будь-якої складності, виконавши ідеально кожну деталь на солодкому виробі.

Торт на замовлення до Дня залізничника може бути виконаний у вигляді поїзда з вагонами, що рухається по рейках. Це може бути просто паровоз або один з вагонів, пасажирський або вантажний. Торт на замовлення до дня залізничника для начальника або на корпоративну вечірку повинен бути відповідного більшої ваги, тому можна вибрати більш детальний дизайн, наприклад, вокзал з залом очікування, поїздами і людьми на пероні і т.д. На ювілейну дату, наприклад, в день народження вокзалу, можна замовити торт в сучасній інтерпретації, але створеного у вигляді старого початкового будівлі ще старих часів.

Машиністи, провідники і провідниці заслужили на гарний настрій в День залізничника. А забезпечить їм його торт на замовлення від кондитерської майстерні “Cupcake studio” в Києві. З його допомогою професійне свято перетворитися в яскраве, веселе і запам’ятовується торжество. Замовити солодке частування можна в особливому подарунковому оформленні. Торт на замовлення до свята виготовляється за бажанням клієнта будь-якої ваги, форми і кольору – все бажання клієнта будуть гарантовано враховані і виконані! Замовляйте смачні торти і даруєте гарний настрій працівникам залізниці!

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ