info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на замовлення до Дня Служби безпеки України

"Джентельмен" - 400 грн/кгКожен рік 25 березня відзначається День служби безпеки України. У цей день обов’язково потрібно привітати людей, які працюють в даній сфері з їх професійним святом.

У цей знаменний день співробітники Служби безпеки приймають поздоровлення від своїх керівників і вищих чиновників СБУ. Ті, хто найбільш відзначилися по своїй службі, також отримують грамоти та державні нагороди, позачергові військові звання, пам’ятні подарунки та подяки від командування.

Чим же порадувати співробітника СБУ в колі друзів або в домашній обстановці? Кондитерська майстерня “Cupcake studio” вважає, що жодна подія не повинно проходити без святкового торту. Тому найкращий подарунок у День СБУ 25 березня стане оригінальний вишуканий торт, створений з високоякісних смачних інгредієнтів в незвичайному дизайні. Такий тортик стане головною дійовою особою святкового чаювання, приємним знаком уваги від близьких, друзів або колег по роботі. Це може бути як великий, так і маленький святковий торт, але обов’язково смачний, а головне красиво прикрашений, з урахуванням тематики обраного свята.

Кондитерська майстерня “Cupcake studio” створить для Вас святковий торт, в якому поєднуватимуться кольори, прикраси та інші елементи, які створять єдину оригінальну композицію до Дня служби безпеки України.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ