info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на замовлення до Дня Служби безпеки України

"Джентельмен" - 400 грн/кгКожен рік 25 березня відзначається День служби безпеки України. У цей день обов’язково потрібно привітати людей, які працюють в даній сфері з їх професійним святом.

У цей знаменний день співробітники Служби безпеки приймають поздоровлення від своїх керівників і вищих чиновників СБУ. Ті, хто найбільш відзначилися по своїй службі, також отримують грамоти та державні нагороди, позачергові військові звання, пам’ятні подарунки та подяки від командування.

Чим же порадувати співробітника СБУ в колі друзів або в домашній обстановці? Кондитерська майстерня “Cupcake studio” вважає, що жодна подія не повинно проходити без святкового торту. Тому найкращий подарунок у День СБУ 25 березня стане оригінальний вишуканий торт, створений з високоякісних смачних інгредієнтів в незвичайному дизайні. Такий тортик стане головною дійовою особою святкового чаювання, приємним знаком уваги від близьких, друзів або колег по роботі. Це може бути як великий, так і маленький святковий торт, але обов’язково смачний, а головне красиво прикрашений, з урахуванням тематики обраного свята.

Кондитерська майстерня “Cupcake studio” створить для Вас святковий торт, в якому поєднуватимуться кольори, прикраси та інші елементи, які створять єдину оригінальну композицію до Дня служби безпеки України.

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ