info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на річницю весілля

Торт на річницю весілляЗдавалося, що тільки вчора Ви з чоловіком кружляли в першому весільному танці, а ось за горами вже рік щасливого шлюбу. За рік неодмінно були радісні події і складності, які робили відносини ще міцнішими. І важливо відзначити цю подію пишним застіллям або в колі близьких людей, але неодмінно з солодким десертом – розкішним тортом. Нехай торт на річницю весілля стане символом того, що в житті було більше солодкого, ніж гіркого.

Торт на річницю весілля допоможе повернутися в ті приємні теплі моменти одного з головних подій у Вашому житті, коли Ви обмінювалися обручками і клялися один одному у вічній вірності. Торт на річницю весілля на замовлення від кондитерської майстерні “Cupcake studio” в Києві забезпечить барвисті фотографії за святковим столом, приємні спогади, відчуття повної задоволеності від святкової події.

Ніжні, що тануть у роті десерти мають різноманітні смаки і начинки, а також безліч варіантів дизайну: класичні елегантні торти у вигляді сердець з іменами або обручками; романтичні десерти з симпатичними ведмедиками або стилізована під коробку жувальних гумок “Love is …”; торт на річницю весілля зі святковими написами, фігурками людей, звірів, значущими для сім’ї предметами, елементами і фігурками.

Майстри кондитерської “ Cupcake studio ” в Києві зроблять все, щоб безцінний день у Вашому житті був прикрашений свіжою , смачною і ніжною випічкою. Ми працюємо тільки з продуктами вищої якості, ось чому даємо гарантію на оптимальне поєднання смакових характеристик виробу і його ціни. Дбайте про настрої торжества, а про частування для гостей подбаємо ми! Оформляйте замовлення на сайті або за контактними телефонами: (044) 360-19-22, (067) 114-21-34. Наші кондитера виготовлять бажаний святковий торт, а кур’єри в термін доставлять головний святковий атрибут до столу.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ