info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на річницю весілля

Торт на річницю весілляЗдавалося, що тільки вчора Ви з чоловіком кружляли в першому весільному танці, а ось за горами вже рік щасливого шлюбу. За рік неодмінно були радісні події і складності, які робили відносини ще міцнішими. І важливо відзначити цю подію пишним застіллям або в колі близьких людей, але неодмінно з солодким десертом – розкішним тортом. Нехай торт на річницю весілля стане символом того, що в житті було більше солодкого, ніж гіркого.

Торт на річницю весілля допоможе повернутися в ті приємні теплі моменти одного з головних подій у Вашому житті, коли Ви обмінювалися обручками і клялися один одному у вічній вірності. Торт на річницю весілля на замовлення від кондитерської майстерні “Cupcake studio” в Києві забезпечить барвисті фотографії за святковим столом, приємні спогади, відчуття повної задоволеності від святкової події.

Ніжні, що тануть у роті десерти мають різноманітні смаки і начинки, а також безліч варіантів дизайну: класичні елегантні торти у вигляді сердець з іменами або обручками; романтичні десерти з симпатичними ведмедиками або стилізована під коробку жувальних гумок “Love is …”; торт на річницю весілля зі святковими написами, фігурками людей, звірів, значущими для сім’ї предметами, елементами і фігурками.

Майстри кондитерської “ Cupcake studio ” в Києві зроблять все, щоб безцінний день у Вашому житті був прикрашений свіжою , смачною і ніжною випічкою. Ми працюємо тільки з продуктами вищої якості, ось чому даємо гарантію на оптимальне поєднання смакових характеристик виробу і його ціни. Дбайте про настрої торжества, а про частування для гостей подбаємо ми! Оформляйте замовлення на сайті або за контактними телефонами: (044) 360-19-22, (067) 114-21-34. Наші кондитера виготовлять бажаний святковий торт, а кур’єри в термін доставлять головний святковий атрибут до столу.

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ