info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на день народження свекрухи – солодкий подарунок ручної роботи

торт на день рожденияСвекруха – це не синонім тиранії, який намагається будь-якими шляхами розлучити Вас з чоловіком. Швидше це героїні старих анекдотів. Дуже часто свекрухи – добрі і чуйні жінки, для яких невістки стають дочками. До неї можна звернутися з будь-яким питанням, і отримати важливі і хороші настанови. Свекруха – це людина, яка завжди і за будь-яких обставин зголоситься Вам на допомогу, не вимагаючи абсолютно нічого натомість. Їх потрібно берегти і оберігати, і, без сумніву, радувати оригінальними сюрпризами!

Бажаєте приємно здивувати маму свого чоловіка, тоді найкращий варіант – торт на день народження свекрухи! Він принесе позитивний настрій і незабутній смак. Кондитерська майстерня “Cupcake studio” дає гарантію, що замовлений торт на день народження свекрухи стане справжньою окрасою святкового столу. Вся справа в тому, що цей солодкий десерт готуватися за індивідуальним рецептом для наших клієнтів, і Ви можете вибрати смак і оформлення тортика на свій розсуд.

Ви можете не боятися, що торт на день народження свекрухи принесе несподівані і не дуже приємні сюрпризи у вигляді розлади шлунка або алергії, так як для приготування тортів використовуються тільки натуральні та свіжі продукти. Гарантуємо, що торт на день народження свекрухи сподобається абсолютно всім, в тому числі і винуватиці торжества. Замовляйте торт на день народження свекрухи і отримаєте солодке твір мистецтва у святковій упаковці точно в строк за вказаною адресою! Ми даємо гарантію, що всі залишаться задоволені!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ