info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на день народження свекрухи – солодкий подарунок ручної роботи

Торт на день народження свекрухиСвекруха не для всіх ставати тираном і нелюдом, який намагається будь-якими шляхами розлучити Вас з чоловіком. Швидше це героїні старих анекдотів. Дуже часто свекрухи – добрі і чуйні жінки, для яких невістки стають дочками. До неї можна звернутися з будь-яким питанням, і отримати важливі і хороші настанови. Свекруха – це людина, яка завжди і за будь-яких обставин зголоситься Вам на допомогу, не вимагаючи абсолютно нічого натомість. Їх потрібно берегти і оберігати, і, без сумніву, радувати оригінальними сюрпризами!

Бажаєте приємно здивувати маму свого чоловіка, тоді найкращий варіант – торт на день народження свекрухи! Він принесе позитивний настрій і незабутній смак. Кондитерська майстерня “Cupcake studio” дає гарантію, що замовлений торт на день народження свекрухи стане справжньою окрасою святкового столу. Вся справа в тому, що цей солодкий десерт готуватися за індивідуальним рецептом для наших клієнтів, і Ви можете вибрати смак і оформлення тортика на свій розсуд.

Ви можете не боятися, що торт на день народження свекрухи принесе несподівані і не дуже приємні сюрпризи у вигляді розлади шлунка або алергії, так як для приготування тортів використовуються тільки натуральні та свіжі продукти. Гарантуємо, що торт на день народження свекрухи сподобається абсолютно всім, в тому числі і винуватиці торжества. Замовляйте торт на день народження свекрухи і отримаєте солодке твір мистецтва у святковій упаковці точно в строк за вказаною адресою! Ми даємо гарантію, що всі залишаться задоволені!

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ