info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на день народження сестрі – незвичайний і смачний подарунок

Торт на день народження сестріЯкщо у Вас є сестра – Ви найщасливіший у світі людина. Адже саме з нею ми проживаємо частину своїх найпрекрасніших років, отримуючи безцінні настанови і поради, ділячись своїми радісними або сумними переживаннями. Коли настає День Народження сестри, хочеться зробити щось особливе для найближчої чоловічка, порадувати незвичайним і оригінальним сюрпризом.

Торт на день народження сестрі – чудовий вибір подарунка! Його з’їдять швидко, але барвисті фотографії з усміхненими обличчями всіх запрошених і іменинниці в тому числі, стануть спогадами про ще один чудово проведений день і ласе частування, яке викликало велике захоплення.

Торт на день народження сестрі рідний, двоюрідної або навіть троюрідною стане не тільки приємним, але і доречним подарунком, так як жоден подібний свято не обходиться без солодкого столу з вишуканим тортиком. І навіть представниці прекрасної статі, строго стежать за своєю фігурою і харчуючись тільки низькокалорійними продуктами, не зможуть втриматися, щоб не спробувати солодке частування, створене ексклюзивно кондитерської майстерні “Cupcake studio”. Торт на день народження сестрі можна створити на будь-яку тематику, в залежності від захоплень сестри або її професійних навик. Якщо Ваша сестра модниця по натурі, то прекрасний варіант торт на день народження сестрі у вигляді сумочки від Gucci, якщо мріє про Париж – торт у вигляді Ейфелевої вежі, а якщо захоплюється акторською майстерністю – торт у вигляді відомої голлівудської нагороди “Оскар”.

Торти від кондитерської майстерні “Cupcake studio” створюються виключно зі свіжих і високоякісних продуктів, тому вони відрізняються не тільки красою, але й користю!

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ