info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на день народження куми – розкішний подарунок до урочистої нагоди!

Торт на день народження кумиЯк же День народження відзначати без торта, а якщо День народження не у Вас, а у Вашій куми? Тоді, без сумніву, найкращим подарунком стане торт на день народження куми ! Безумовно, деякі вважають за краще вдома на улюбленої кухні випекти традиційний улюблений “Наполеон” або “Наташу”, але якщо часу катастрофічно не вистачає або хочеться по-справжньому здивувати всіх гостей, то Вам варто звернутися в кондитерську майстерню “Cupcake studio”! Кондитери спечуть не просто смачний торт на день народження куми, вони створять справжній витвір мистецтва!

Ще з давніх часів хрещена мати дитини вважалася кровною ріднею, вона несла духовну відповідальність за хрещеного дитини, повинна була дарувати свою любов і турботу йому. Щоб висловити душевну теплоту і подяку за приємні нотки в стосунках кумів – замовте торт на день народження куми незвичайною форми, який підкреслить її характер, інтереси, хобі, професійну діяльність і ін. Торт на день народження куми можна доповнити також вітальним написом від дарувальників.

Вибираючи торт на день народження куми, Ви абсолютно нічим не обмежені у виборі десерту. Ви можете запропонувати свій варіант начинки і дизайну, і професійні кондитери створять для Вас справжній солодкий шедевр. Кондитерська майстерня “Cupcake studio” виготовить по-справжньому розкішний солодкий подарунок до урочистої нагоди!

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ