info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на день народження куми – розкішний подарунок до урочистої нагоди!

Торт на день народження кумиЯк же День народження відзначати без торта, а якщо День народження не у Вас, а у Вашій куми? Тоді, без сумніву, найкращим подарунком стане торт на день народження куми ! Безумовно, деякі вважають за краще вдома на улюбленої кухні випекти традиційний улюблений “Наполеон” або “Наташу”, але якщо часу катастрофічно не вистачає або хочеться по-справжньому здивувати всіх гостей, то Вам варто звернутися в кондитерську майстерню “Cupcake studio”! Кондитери спечуть не просто смачний торт на день народження куми, вони створять справжній витвір мистецтва!

Ще з давніх часів хрещена мати дитини вважалася кровною ріднею, вона несла духовну відповідальність за хрещеного дитини, повинна була дарувати свою любов і турботу йому. Щоб висловити душевну теплоту і подяку за приємні нотки в стосунках кумів – замовте торт на день народження куми незвичайною форми, який підкреслить її характер, інтереси, хобі, професійну діяльність і ін. Торт на день народження куми можна доповнити також вітальним написом від дарувальників.

Вибираючи торт на день народження куми, Ви абсолютно нічим не обмежені у виборі десерту. Ви можете запропонувати свій варіант начинки і дизайну, і професійні кондитери створять для Вас справжній солодкий шедевр. Кондитерська майстерня “Cupcake studio” виготовить по-справжньому розкішний солодкий подарунок до урочистої нагоди!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ