info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на 8 березня – відмінний подарунок для близьких і коханих жінок!

Торт на 8 березня8 березня – прекрасний привід побалувати своїх улюблених жінок і замовити для них що-небудь по-справжньому оригінальне і незабутнє. Справжнє задоволення всім жінкам приносить солодке, тому пропонуємо висловити свою любов і повагу, замовивши розкішний торт на 8 березня.

Торт на 8 березня може бути виконаний в будь-якому дизайні – у вигляді букета квітів, цифри 8, жіночого одягу та аксесуарів, у вигляді серця, людини, тварини, музичного інструменту і багато іншого. Привітайте своїх мама, бабусь, кохану дівчину, дружину, сестру або колег по роботі з настанням справжнього весняного свята! Нехай торт на 8 березня стане приводом для корпоративної вечірки або сімейного торжества, яке буде включати море позитивних емоцій, посмішки і добрі задушевні розмови.

Смачний, а також неймовірно красивий торт на 8 березня допоможе створити незабутнє свято! Кондитерська майстерня “Cupcake studio” забезпечить Вам по-справжньому ласий і ефектний святковий торт, втіливши в життя будь-яку Вашу задумку! Для наших кондитерів немає нічого неможливого – Вам варто тільки озвучити Ваші побажання і вже в призначений термін ефектний презент буде доставлений прямо до Ваших дверей. Якщо Вам складно визначитися з вибором – барвистий каталог з готовими пропозиціями до Ваших послуг!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ