info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт на 8 березня – відмінний подарунок для близьких і коханих жінок!

Торт на 8 березня8 березня – прекрасний привід побалувати своїх улюблених жінок і замовити для них що-небудь по-справжньому оригінальне і незабутнє. Справжнє задоволення всім жінкам приносить солодке, тому пропонуємо висловити свою любов і повагу, замовивши розкішний торт на 8 березня.

Торт на 8 березня може бути виконаний в будь-якому дизайні – у вигляді букета квітів, цифри 8, жіночого одягу та аксесуарів, у вигляді серця, людини, тварини, музичного інструменту і багато іншого. Привітайте своїх мама, бабусь, кохану дівчину, дружину, сестру або колег по роботі з настанням справжнього весняного свята! Нехай торт на 8 березня стане приводом для корпоративної вечірки або сімейного торжества, яке буде включати море позитивних емоцій, посмішки і добрі задушевні розмови.

Смачний, а також неймовірно красивий торт на 8 березня допоможе створити незабутнє свято! Кондитерська майстерня “Cupcake studio” забезпечить Вам по-справжньому ласий і ефектний святковий торт, втіливши в життя будь-яку Вашу задумку! Для наших кондитерів немає нічого неможливого – Вам варто тільки озвучити Ваші побажання і вже в призначений термін ефектний презент буде доставлений прямо до Ваших дверей. Якщо Вам складно визначитися з вибором – барвистий каталог з готовими пропозиціями до Ваших послуг!

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ