info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт Холодне серце – для цінителів романтики і чарів

Торт Холодне серцеСправжню любов уособлюють герої мультфільму “Холодне серце”. Фігурки цих персонажів можуть прикрасити і Ваш святковий торт. Силуети королеви Анна і її сестри принцеси Ельзи будуть продумані до найдрібніших деталей: з величезними очима, голлівудською посмішкою і шикарним гардеробом. Вони “оживуть” на Вашому оригінальному десерті і створять враження, що тільки що прийшли до Вас з чарівного королівства Еренделл, щоб відвідати Ваш урочистий прийом.

Торт Холодне серце може бути прикрашений не тільки головними персонажами мультфільму, а й фотографією винуватця торжества, що викличе ще більший фурор у іменинника і його гостей. Так, як вся дія в мультфільмі відбувається взимку, то й торт Холодне серце можна декорувати великою кількістю сніжинок, морозними візерунками та іншими елементами в блакитно-білому кольорі. Торт можна створити навіть у вигляді величного королівського замку, який так чудово промальовується в мультфільмі.

Якщо в каталозі Ви не знайшли торт Холодне серце, виконаний з улюбленими героями Вашої дитини, то не варто переживати. Досвідчені майстри “Cupcake studio” в Києві створять для Вашого малюка торт з будь-яким вподобаним Вашій дитині героєм, будь то сніговик Олаф, олень Свен або продавець льоду Крістоф. Вам просто варто заздалегідь попередити про свої бажання наших кондитерів, і будь-який шедевр Ви зможете споглядати за солодким столом на святі своєї дитини. Робіть замовлення і переносьте своїх улюблених малюків у світ мультфільмів, які радують їх і дають можливість насолодитися чудесами і чарами!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ