info@cupcake.com.ua

(044) 333 65 25
(067) 114 21 34

Залишити заявку

Торт Білосніжка – прекрасний подарунок для дівчаток, які люблять солодощі

Торт БілосніжкаМабуть, немає жодної маленької дівчинки, якій би не подобався мультфільм “Білосніжка”. Тому піднесений до Дня народження солодкий десерт з героями улюбленого мультфільму викличе фурор у всієї дітвори і, звичайно ж, у іменинниці. Торт Білосніжка можна підносити не тільки до Дня народження, але й інших свят, наприклад, щоб привітати малечу з 8 березня. В єдиному дизайні з тортом можуть бути також приготовані і барвисті капкейки.

Торт Білосніжка може бути прикрашений головною героїнею мультфільму в оточенні її вірних помічників гномів або лісових звірів на галявині. Якщо Ви бажаєте відзначити такі риси характеру Білосніжки, як доброту і чуйність, то торт можна прикрасити дівчинкою в оточенні хворих і бідних, яким вона допомагала.

У нинішній час замовити торт Білосніжка зовсім не складно. Головне проконтролювати якість продукції. Якщо Ви замовте торт Білосніжка в кондитерській майстерні “Cupcake studio” в Києві за якість його інгредієнтів можете бути спокійні, адже ми використовуємо тільки натуральні інгредієнти для створення своїх солодких десертів. Навіть яскраві і виразні кольори в фігурках мультиплікаційних героїв зроблені з добавкою тільки натуральних барвників.

Варто відзначити, що не тільки найменші дівчатка приходять в захват при будь-якому згадуванні улюбленої героїні мультфільму “Білосніжка”. Дівчата і подоросліше отримують масу позитиву, виявляючи на святковому столі торт Білосніжка. Врахуйте, що кожна дівчинка має своє уявлення про вбрання улюбленої героїні. При точному описі зовнішнього вигляду Білосніжки наші досвідчені майстри створять для Вашої доньки точну копію улюбленого персонажа.

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ