info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Торт “Бейблейд” для хлопчика в День Народження

Торт Бейблейд заказать в Киеве

Фото: kazzam.com

Торт Бейблейд – чудовий подарунок для сучасних хлопчиків! Манга японського автора Такао Аокі стала неймовірно популярною у всьому світі. Уже вийшло кілька сезонів легендарного серіалу. У ньому розповідається про школярів, які змагаються між собою особливими вовчками – Блейд. Вони розкручуються на спеціальній арені, виграє той, хто виштовхне суперника за її межі. Дуже азартно, захоплююче і захоплююче!

У кожного хлопчика напевно є набір улюблених Бейблейд, якими вони і змагаються між собою на прогулянках, в саду, в школі. Колекції Блейд постійно поповнюються і оновлюються. Це постійна тема для розмов і обговорень. Уявіть, з яким захопленням іменинник зустріне торт з Фафніра, Волтареком, Спрайзеном. Адже ці герої телеекрану втілилися в життя!

Пропонуємо купити торт Бейблейд Київ і подарувати дитині справжнє диво і незабутні емоції. Бейблейд круглої форми, тому і торти ці найчастіше круглі. Вони можуть бути в формі якогось одного Блейда або ж являти собою якусь композицію з декількох. На ньому можуть бути зображені і хлопчики – головні герої мультфільму. До речі, варто поцікавитися у дитини заздалегідь, які ж з Блейд є його улюбленцями, щоб не помилитися у виборі декору для торта.

Ви можете бути на 100% впевнені в тому, що це буде торт з картинки, точно такий, як ви собі і задумали. Можна додатково прикрасити торт ім’ям дитини, цифрою, яка позначає вік і іншими елементами, в залежності від формату свята.

Зовнішнє оформлення і внутрішню начинку десерту теж можна вибрати будь-яку. Це може бути торт Бейблейд без мастики і з мастикою, цукрових пастою, в кремі і велюрі.

Всередині – бісквіт масляний, шоколадний, лавандовий, “червоний оксамит”, з кремом карамельним, сирним, банановим, різними мусами, фруктовими наповнювачами і т. Д. Все дуже смачна і приваблива.

Ми дуже відповідально підходимо до виготовлення десертів, особливо коли справа стосується дітей. Всі продукти ідеально свіжі, а торти виготовляються в той же день, вручну. Сама дбайлива доставка гарантує ідеальний торт до вашого святкового столу точно в обумовлений заздалегідь час.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ