info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Солодкий Новий рік з дивовижними святковими капкейками

новорічні капкейкиЧим ближче Новий рік, тим складніше господині визначитися з тим, чим вона буде дивувати своїх гостей за святковим столом. Варто відзначити, що найцінніші – це прості рецепти, які дають можливість виготовити блюдо заздалегідь і зберегти при цьому в холодильнику.

Щоб Ви не замислювалися про солодкий стіл, а приділили більше уваги новорічному вбранню та святковим розвагам, кондитерська майстерня “Cupcake studio” пропонує звернути увагу на новорічні капкейки – наймиліші смачні невеликі тортики! Такі ласощі розміром з чашку випікаються на Ваш розсуд будь-якої форми, і прикрашаються найрізноманітнішими зимовими або новорічними атрибутами. Це можуть бути сніжинки, зірочки, сніг, ялинки, зимова шапочка з балобоном, рукавиці, фігурки, Сніговика, Діда Мороза, Снігуроньки та інших казкових персонажів.

Новорічні капкейки стануть чудовою прикрасою Вашого святкового солодкого столу! Дизайнерські коробочки можуть наповнюватися новорічними капкейками в будь-якій кількості. За бажанням може бути створений Happy Box асорті – з тістечок різного смаку і дизайну. Такі зимові святкові новорічні капкейки стануть чудовою прикрасою казкової світлої ночі або романтичним подарунком для близької Вам людини!

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ