info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Смачні весільні запрошення. Бонбоньєрки

Кейк-попси, БонбоньєркиЧого не вигадають наречений з нареченою, щоб зробити своє весілля креативним і не таким “як у всіх”. І ще до весілля намагаються здивувати гостей своєю фантазією і неординарністю. Для цього вони створюють їстівні запрошення на весілля, що не тільки красиво, але ще й смачно.

Такі смачні бонбоньєрки є серйозними конкурентами звичайних сухих і банальних весільних листівок, які часто після прочитання в кращому випадку потрапляють на полицю з різною дурницею, а в гіршому – відразу ж викидаються у смітник. Щоб така доля не спіткала і Ваші запрошення, зверніть увагу на таке креативне рішення! Адже пам’ять від такого запрошення обов’язково повинна залишитися, тому варто подбати навіть про такі, здавалося б, несуттєві дрібниці заздалегідь!

З чого ж можуть створюватися їстівні запрошення на весілля?

Першим варіантом можуть бути різноманітні фігурки з мастики, або так званої цукрової пасти. З цієї білої помадки, що тане в роті, яка по своїй текстурі нагадує пластилін можна зліпити все що завгодно. А доповненням стануть вишукані стрічки і бантики, і саме запрошення нанесене на бонбоньєрку якимось кольоровим кремом.

Другим варіантом може бути печиво, на якому буде напис з датою і місцем проведення весілля. Таким запрошеннями на весілля зрадіють не тільки дорослі, а й маленькі діти.

І нарешті, найщедрішим і шикарним запрошеннями стане коробка з солодощами, всередині якої буде конверт із запрошеннями на весілля. Таку коробочку можна наповнити чим завгодно: солодкими цукерками, оригінальним весільним печивом, капкейками, мафінами і т.д. І найголовніше запрошення на весілля слід укласти на саме дно такої коробки, щоб його могли прочитати лише після насолоди солодким сувеніром.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ