info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22
(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Смачні корпоративні подарунки – ексклюзивні презенти

корпоративные подаркиВсе складніше стає придумати оригінальний подарунок. Компанія “Cupcake studio” в Києві створює незвичайні, недорогі, а найголовніше унікальні солодкі корпоративні подарунки у вигляді імбирного печива, макарун , капкейков, кейк-попса і ін. Дані рішення оцінять клієнти компанії, партнери та співробітники. А Ви, за абсолютно невелику суму зможете отримати солодкі корпоративні подарунки з логотипом компанії.

Завдяки солодким презентаційним ласощів Ви зможете підтримати імідж компанії, що важливо для фірми в цілому, а також для спеціалізованих марок окремо. Смачні корпоративні подарунки у вигляді макарун або печива є найбільш запам’ятовуються, найприємнішими і зовсім не зайвими. Їх оцінять співробітниці-дівчата, прогресивні менеджера, і навіть знайомі директора інших фірм. Ласощі з логотипом компанії стануть прекрасним доповненням до кави і розважальним журналам в фойє компанії.

Досить складно організувати корпоратив в офісі, а ще складніше вигадати причину для вручення будь-якого предмета. Завдяки кондитерської майстерні “Cupcake studio” всі ці питання вирішаться самі собою, так як в асортименті пропонуються найрізноманітніші варіанти солодких презентів і для жінок і для чоловіків, з приводу будь-якого свята. Солодощі до корпоративу можна придбати як оптом, так і в роздріб, залежно від ситуації.

З вдалим презентом є можливість створити позитивний імідж компанії в очах співробітників, партнерів і клієнтів. Як правило, деякі компанії все ще сьогодні віддають переваги банальним ручкам, блокнотів і календарів, покликання яких припадати пилом на робочих столах і полицях. А ось солодкі корпоративні подарунки, безсумнівно, будуть використані за своїм призначенням негайно, доставляючи масу позитивних емоцій одержувачам.

[Total: 0   Average: 0/5]

Коментарі закриті.

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ