info@cupcake.com.ua

(044) 360 19 22

(067) 114 21 34

Залишити заявку Залишити заявку

Смачні корпоративні подарунки – ексклюзивні презенти

корпоративные подаркиВсе складніше стає придумати оригінальний подарунок. Компанія “Cupcake studio” в Києві створює незвичайні, недорогі, а найголовніше унікальні солодкі корпоративні подарунки у вигляді імбирного печива, макарун , капкейков, кейк-попса і ін. Дані рішення оцінять клієнти компанії, партнери та співробітники. А Ви, за абсолютно невелику суму зможете отримати солодкі корпоративні подарунки з логотипом компанії.

Завдяки солодким презентаційним ласощів Ви зможете підтримати імідж компанії, що важливо для фірми в цілому, а також для спеціалізованих марок окремо. Смачні корпоративні подарунки у вигляді макарун або печива є найбільш запам’ятовуються, найприємнішими і зовсім не зайвими. Їх оцінять співробітниці-дівчата, прогресивні менеджера, і навіть знайомі директора інших фірм. Ласощі з логотипом компанії стануть прекрасним доповненням до кави і розважальним журналам в фойє компанії.

Досить складно організувати корпоратив в офісі, а ще складніше вигадати причину для вручення будь-якого предмета. Завдяки кондитерської майстерні “Cupcake studio” всі ці питання вирішаться самі собою, так як в асортименті пропонуються найрізноманітніші варіанти солодких презентів і для жінок і для чоловіків, з приводу будь-якого свята. Солодощі до корпоративу можна придбати як оптом, так і в роздріб, залежно від ситуації.

З вдалим презентом є можливість створити позитивний імідж компанії в очах співробітників, партнерів і клієнтів. Як правило, деякі компанії все ще сьогодні віддають переваги банальним ручкам, блокнотів і календарів, покликання яких припадати пилом на робочих столах і полицях. А ось солодкі корпоративні подарунки, безсумнівно, будуть використані за своїм призначенням негайно, доставляючи масу позитивних емоцій одержувачам.

Коментарі закриті.

(044) 360 19 22  (067) 114 21 34

Підпишись на розсилку Cupcake Studio

НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ?
ПРОСТО НАПИШІТЬ СВОЇ КОНТАКТИ І МИ НАДАМО ВАМ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ